نتایج جستجو برای عبارت :

دلیل صوت کشیدن بلندگوها:

دلیل صوت کشیدن بلندگو ها به دو عامل بستگی دارد در مواقعی که از میکروفن استفاده میکنید نباید بیش از حد به بلندگو یا اسپیکر یا باند نزدیک شود علاوه بر سوت کشیدن امکان اسیب به باند وجود دارد.عامل بعدی بیش از حد زیاد کرد گین میکروفن از روی میکسر یا آمپلی فایر میباشد با توجه به فضا و فاصله بلندگوها از قرار گرفتن میکروفن باید گین میکروفن را تنظیم کنیم.جاگذاری باند، اسپیکر و یا بلندگو باید به گونه ای باشد که علاوه بر مستمع شخصی که در حال صحبت کردن،
ارزش عقل
ثقة الاسلام کلینی رضوان الله علیه روایت کرده است:
۲٤- علی بن محمد، عن سهل بن زیاد، عن إسماعیل بن مهران، عن بعض رجاله، عن أبی عبد الله علیه السلام قال: العقل دلیل المؤمن.
امام صادق علیه السلام فرمودند: عقل، راهنمای مومن است!
الکافی، تالیف ثقة الاسلام کلینی، جلد ۱، صفحه ۲۵، حدیث ۲۴، چاپ دار الکتب الاسلامیة
شما وظیفه تنظیم یک سیستم صوتی برای یک گروه کوچک دارید که اجرای زنده دارند و مایل هستند مخاطبان 300 تا 500 نفری خود را به هیجان برسانند ، عناصر مختلفی از جمله استراتژیک و تکنولوژیکی در نظر گرفته شده است. فناوری های صوتی هرگز چنین طیف گسترده ای از تجهیزات و تکنیک های تقویت صدا را در اختیار ندارند. انتخاب فن آوری و محصولات موجود می تواند بسیار مهم باشد ، بنابراین بیایید در مورد برخی از گزینه های سیستم صحبت کنیم. که در ادامه راهنمای خرید تجهیزات اجر
کتاب اهل قبورشاعر: ارمغان بهداروند

نمی شود بی فرض جهنم پرتره ای از انسان گوشتخوار کشیددروغ است اگر از جاده بنویسمو از ملافه های سفیدی ننویسمکه  حرفی از خواب در خویش ندارندوقت خوبی به دنیا نیامده ایم!نه کوه بلد است کوه باشدنه کسی کشف آتش را به گردن می گیردنه منظور خدا اتفاق می افتد...شاید بهتر استبمیریم که از بلندگوها پخش شویمو با مُسکن لا اله الا الله زمین را در بغل بگیریم.برادران ناتنی بودیمو در مرگ های دسته جمعی هم خون شدیم.
چه بلایی ان

هم اکنون ورود خودمو به دنیای لینوکس به خودم تبریک میگم!
Zorin ته گرافیکه بی دین!!
فعلا آزمایشی ریختم ببینم دنیا دست کیه و اول کاری بلندگوها از کار افتاده:/
البته این نسخه کاربران کمتری داره و در نتیجه واسه مشکلات پیش آمده سخته جواب پیدا کردن ؛
آخرش باید برم سمت همون اوبونتو ، زوبونتو ، لوبونتو !!! 
اینا اسم آخه؟ 
کی ستفاده کرده لینوکس؟ نصیحتی؟پندی؟
تواتر حدیث غدیر در کلام خواجه نصیر الدین طوسی و علامه حلی
علامه حلی رضوان الله علیه می‌نویسد:
قال: و لحدیث الغدیر المتواتر. 
أقول: هذا دلیل آخر على إمامة علی ع و تقریره أن النبی صلى الله علیه و آله قال فی غدیر خم و قد رجع من حجة الوداع معاشر المسلمین أ لست أولى بكم من أنفسكم قالوا بلى قال صلى الله علیه و آله من كنت مولاه فعلی مولاه اللهم وال من والاه و عاد من عاداه و انصر من نصره و اخذل من خذله. و قد نقل المسلمون كافة هذا الحدیث نقلا متواترا .
او (

سرهنگ علی راقی رئیس پلیس مترو پایتخت به کلیه شهروندان توصیه کرد، هنگام استفاده از مترو به هشدار‌های اعلامی از سوی بلندگوها دقت داشته باشند و همچنین چنانچه به هر دلیلی دچار مشکلات جسمی هستند از سایر شهروندان یا پلیس مترو در خواست کمک کنند تا دچار حوادث این چنینی نگردند.

رئیس پلیس مترو پایتخت از سقوط مرد ۴۴ ساله از سکوی مسافرگیری ایستگاه مترو مصلی و مصدومیت وی خبر داد.

سرهنگ علی راقی در تشریح این خبر بیان کرد: ساعت ۳۰ : ۱۶امروز مردی ۴
اسپیکر بلوتوث
اسپیکر بلوتوث چیست؟
اسپیکر بلوتوث بلندگو هایی می باشند که به راحتی می توانید آنها را حمل و نقل کنید و صدای موزیک و موسیقی دلخواه خود را با کیفیتی مطلوب تر بشنوید. شاید برای شما هم اتفاق افتاده است که گاهی بخواهید موزیک و یا ترانه ایی  که در گوشی و یا تبلت  خود ذخیره کرده اید را با صدای بلندتر در جمعی دوستانه پخش کنید. اسپیکر بلوتوث می تواند این امکان را به راحتی برای شما فراهم کند.
یکی از مهم ترین ویژگی های اسپیکر بلوتوث  این اس

ترک اعتیاد و روش های درمان آن
اگر چه عوارض ثانویه اعتیاد در بین گروهی از معتادین كه به دلیل فقر و تنگدستی امكان تامین هزینه زندگی خود را ندارند ،سبب می شود كه برای خرج اعتیاد خود دست به هر كاری بزنند ، نسبت به سر و وضع و بهداشت فردی بی تفاوت شوند و در یك كلام مشمول تمام صفاتی كه جامعه به معتادان نسبت می دهد باشند اما این عمومیت ندارند و اكثریت معتادان را شامل نمی شود.
 رش ، او را به وادی خلاف سوق می دهد. خوشبختانه مدتی است كه در قوانین تجدید نظ
اون چشمم که خودخواهه، که به همین حالا فکر می‌کنه و تنهاست، دائما تر میشه! یه گوشه تو خودش فرو میره و اگه بتونه گاهی یه اشکی میریزه.
اون یکی چشمم که نگاهش به گذشته و آینده‌ست - همون که به همه چیز فکر میکنه از عمیق‌ترین مسائل جهانی گرفته تا سطحی ترین مباحث روزانه مثل انتخاب رنگ لباسی که باید بپوشم - خون می‌باره. بهم اخطار میده که دارم همه چیز رو کم کم از دست میدم! همه اون چیزایی که از گذشته با خودم آوردم و همه چیزایی که قراره با خودم به آینده ببرم
بسم الله الرحمن الرحیم
دروس فی كشف المراد فی شرح تجرید الاعتقاد
الدروس علیها كلمة سر، یتم تسلیمها عند التسجیل فی المادة

ت
عنوان الدرس
الرابط

1
مقدمة فی أهمیة دراسة التوحید و الأدوات اللازمة لدراسة علم الكلام

2
الهدف من خلقة الانسان و الانسان الكامل

3
 منهج الكتاب فی بحث التوحید و مقدمات البرهان السینوی

4
 تقریر المحقق الطوسی و العلامة الحلی الى البرهان السینوی

5
برهان الحدوث عند المتكلمین، و ردهم على المادیین و مناقشة الفلاسفة لهم

6
اث
همه شواهد حاکی از این هستند که گوگل به شدت در حوزه همکاری برای ساخت بلندگوهای هوشمند همراه با دستیار صوتی فعال شده است. ظاهرا گوگل قصد دارد رقابت با آمازون را از آنچه پیشتر شکل گرفته بود هم شدیدتر کند.
طبق جدیدترین اطلاعاتی که در اختیار رسانه‌ها قرار گرفته شرکت‌های مختلفی امسال بلندگوی هوشمند معرفی می‌کنند که در میان آن‌ها حضور شرکت‌هایی مثل JBL، لنوو، ال‌جی و سونی بیشتر جلب توجه کرده‌اند چون احتمالا صفحه‌‎نمایش خواهند داشت و از دستیا

نیمرو! ناهار ظهر است. تنهایی توی خانه، رو به روی تلویزیون نشسته ام. به صبح فکر می کنم که رفته بودم نان بخرم. باران نم نم می زد. هوا اما سرد و سنگین بود. نفس که می کشیدم احساس می کردم تکه های دوده را درسته قورت می دهم. توی ذهنم به بارانهای اسیدی فکر می کردم و هر بار که قطره ای روی پلک یا گونه ام می افتاد، ناخودآگاه سریع پاکش می کردم. امروز مدرسه ها بخاطر آلودگی هوا تعطیل است.
تصویر و صدای گزارشگر درهم و برهم از پیش چشم هایم رد می شوند. مردی توی لباس
خرید تلویزیون ال ای دی دوو 42 اینچ
بزرگترین فروشگاه اینترنتی کشور  26 ثانیه پیش
۴ خواندن این مطلب در 1 دقیقه

مشاهده قیمت و خرید این تلویزیون

خرید تلویزیون ال ای دی دوو
مشخصات فنی Daewoo DLE-42F4300-DPB LED TV 42 Inch
صفحه نمایش

سایز صفحه

42 اینچ

تکنولوژی صفحه

LED

نوع صفحه

تخت

تصویر

کیفیت تصویر

Full HD

رزولوشن

1080 × 1920

نسبت تصویر

16:9

3D

ندارد

سایر توضیحات تصویر
– قابلیت انطباق تصویر: 100 هرتز  
– دارای سامانه بهبود رنگ هوشمند
– مجهز به تک

" واقعا مزخرف بود!! هر اثری بالاخره باید برای خودش یه فرمی داشته باشه. این هیچی نداشت. اجراها داغون، صحنه داغون... همه چی پخش و پلا... ". 
این را آقای حاتمی گفت. از شدت تاکیدش روی کلمه ی مزخرف، یاد ِتقلاهای نافرجامش برای بیرون زدن از سالن تئاتر افتادم. توی تاریکی فقط یک لحظه صورتش را دیدم؛ با چشم هایی که از پشت عینک بخاطر شدت نور ِیکی از پروژکتورها، ریزتر از اصلش شده بود و دست هایی که از بلندی صدای بلندگوها، روی گوشش فشار می داد.
از تصور دوباره ی
در این مطلب 4 مورد از رایج ترین مشکلات تلویزیون های ال ای
دی سونی که ممکن است با آنها روبه رو شوید را مورد بحث قرار داده و در هر
مورد نحوه تشخیص و عیب یابی مشکل را شرح می دهیم. همچنین راهنمایی های لازم در
خصوص چگونگی رفع مشکل مربوطه را برای شما عزیزان ارائه داده ایم.
توجه داشته باشید که مشکلات مورد بحث برای همه تلویزیون های LED سونی، تقریبا مشابه است، لذا مطالب گفته شده کاربرد عمومی دارند.
همچنین به یاد داشته باشید که انجام هرگونه تعمیرات بر روی

چند روز پیش، پستی را در وبلاگ پرچنان خواندم. عنوان این پست درختکاری و کرونا ست. پیشنهاد می کنم پیش از خواندن این پست، سری به پرچنان بزنید و دقت نظر نویسنده اش را در خصوص اتفاقات اخیر ببینید. خلاصه خواندن آن پست باعث شد من هم کمی به مسائل بیشتر فکر کنم. اینکه بعد از قضیه ی برنامه ی نود و عادل فردوسی پور، کم کم زمزمه های نسل سوم انقلاب به گوشمان رسید. دقت که می کردیم از همه ی تریبون های دولتی و حکومتی یک سری کلمات کلیدی را می شنیدیم. یک سری کلیدو
دوشنبه ی دوست داشتنی این هفته ام مصادف با روز تجمع حامیان ولایت در میدان انقلاب بود.‌ کلاس تارم صبحهاست نگران بودم راهها بسته باشد و نتوانم به کلاس برسم که خواهرم گفت تجمع بعدازظهر است. از وقتی بنزین گران و سهمیه بندی شده است خیابانهای تهران کمی خلوت تر است و اسنپ هم راحت تر گیر میاید. در اسنپ بودم که مریم زنگ زد. گفت سلامش را به استاد برسانم. گفتم دلم برایش تنگ شده است‌. کی شود که باز با هم همراه شویم.
پیرمرد کوچه ی نادری را چند هفته ای است نمی
ساعت‌ها را یک ساعت عقب کشیده‌اند، ته دلمان شاد است به این عقب‌ماندگی و خواب بیشتر. قصه‌ی آشنایی نیست در این جغرافیا؟ پس چرا بقیه‌ی سال غم‌ داریم؟ شاید چون این بار جلوی چشممان یعنی جلوی عقلمان آورده‌اند. از این جا به بعد تا آخر سال یواشکی هر ماه یک روز از عمر تو را هم کم می‌کنند. ‌خیالی نیست یک عمر از ما کم‌ کرده‌اند، اصلا دو سیگنال زمان پیوسته با تفاوت در نقاطی محدود دارای انرژی یکسانی هستند تو جوش کدام صد درجه را می‌خوری؟ ای سیصد و شصت
دوشنبه ی دوست داشتنی این هفته ام مصادف با روز تجمع حامیان ولایت در میدان انقلاب بود.‌ کلاس تارم صبحهاست نگران بودم راهها بسته باشد و نتوانم به کلاس برسم که خواهرم گفت تجمع بعدازظهر است. از وقتی بنزین گران و سهمیه بندی شده است خیابانهای تهران کمی خلوت تر است و اسنپ هم راحت تر گیر میاید. در اسنپ بودم که مریم زنگ زد. گفت سلامش را به استاد برسانم. گفتم دلم برایش تنگ شده است‌. کی شود که باز با هم همراه شویم.
پیرمرد کوچه ی نادری را چند هفته ای است نمی
Loveparade Duisburg: تحقیقات جنایی به دست مترجمان استنوشته شده در 21 نوامبر 2014مقاله ای در Westdeutsche Allgemeine Zeitung (WAZ) وجود دارد که مربوط به پرونده Loveparade است که ناشی از ترجمه های تأخیر یا اشتباه توسط دو آژانس است: Das Loveparade-Verfahren überfordert Englisch-Übersetzer .
در Loveparade 2010 در شهر دویزبورگ 21 نفر بر اثر آسفیراسیون جان خود را از دست دادند و 541 نفر زخمی شدند. به نظر می رسد که زمین برای 250،000 نفر مناسب بود و حتی قبل از وقوع خرد در ورودی بین ورودی ها و کسانی که قصد ترک آن را داشتند ، ح

غروب پاییز سال 1391 بود. جلوی خانه نشسته بودم. همیشه توی مهر ماه دلم می گرفت. یاد روزهای سخت جنگ می افتادم.... اما یادم افتاد که رهبرمان به کرمانشاه آمده. خوشحال شدم. تلویزیون را روشن کردم و رو به روی تلویزیون نشستم. با خوشحالی به تلویزیون خیره شدم. رهبرم توی ماشینی سفید نشسته بود و مردم دور تا دورش حلقه زدنده بودند. ماشین نمی توانست از میان جمعیت عبور کند. مردم مثل پروانه بال بال می زدند. به سهیلا گفتم: «روله، بیا فیلم ورود رهبر را به کرمانشاه نشا
مرجع ما برای پاسخ فرکانس هدفون ایده آل ، بلندگو است. برای بلندگوها ، این امر به طور گسترده ای پذیرفته شده است که پاسخ ایده آل یک پاسخ فرکانس مسطح است که با یک میکروفون اندازه گیری ، بر روی محور ، در یک محیط بی هوازی اندازه گیری می شود. با این حال ، هدفون به دلیل طراحی آنها ، با یک میکروفون اندازه گیری قابل اندازه گیری نیست و بنابراین باید از یک سر آدمک استفاده شود. همچنین ، میکروفون موجود در سرهای ساختگی ، پاسخی مشابه با گوش انسان دارد که با یک م
اسپیکر 3 تیکه تسکو TS 2107
نوع اسپیکر: رومیزی
توان خروجی صدا: 16 وات
تعداد اجزا اسپیکر: 2عدد اسپیکر و 1عدد ساب ووفر
نوع رابط: بلوتوث ، شیار کارت حافظه ، جک 3.5 میلی متری ، پورت USB
معرفی اسپیکر سه تیکه تسکو TS 2107
اسپیکر سه تکه TS 2107 تسکو برای پخش موسیقی هم به صورت با سیم و هم به صورت بی سیم مورد استفاده قرار می گیرد.
این
اسپیکر باسیم تسکو 2107 دارای دو بلندگو به ابعاد 75*92*156 میلی متر و یک
ساب ووفر به ابعاد 150*140*200 میلی متر است که در هنگام پخش موسیقی باید
ساب وو
کراس اورهای میان رده و کوچک با زیادترین سرعت رشد درون بازار جهانی رو بوسیله رو هستند. این خودروها نسبتا جادار و کاربردی و کم قیمت ارزش عرضه می شوند و درضمن داخل میان برندهای مختلف تنوع بسیاری دارند. کیا بعد از فروش قاهر میزان های مختلف سول، تلاش می کند محصولاتی اختصاصی برای کشورهای توسعه یافته و درحال توسعه ارائه نرم. با این هدف، کیا سلتوس خصوصی بازار هند و احتمالا کشورهای شرق آسیا تولید خواهد شد؛ اما ایکس ارباب (XCeed) با امکانات بیشتر و پیشر
شاید اسپیکرهای بلوتوث را در قفسه‌ی مغازه‌ها دیده باشید، بلندگوهایی کوچک و جمع و جور که معمولاً با باتری کار می‌کنند و از طریق بلوتوث به گوشی و تبلت وصل می‌شوند. بلندگوها یا به عبارتی اسپیکرهای معمولی با جک هدفون یعنی همان فیش 3.5 میلی‌متری آشنا به گوشی و تبلت متصل می‌شوند. اگر سیستم استریوی قدرتمندی داشته باشید، هر یک از دو بلندگوی اصلی آن با یک کابل ضخیم به بخش مرکزی که اَمپلیفایر یا به اصطلاح آمپلیفایر است، وصل می‌شود.
بلندگوهای بلوتو
سیستم اعلام سرقت یک بخش مهم از سیستم امنیت ساختمان را تشکیل می دهد. امنیت و آرامش در دنیای مدرن امروز رویدادی اجتناب ناپذیر است. تنوع درانواع سیستم های اعلام سرقت و قفل های برقی و درب های ضد سرقت خود گویای این موضوع است. یکی از محورهای اصلی در طراحی خانه هوشمند همواره اهمیت به حفاظت از ساکنین و جلوگیری از ورود سارقین به منزل است. به عبارت دیگر، خانه هوشمند با بهره گیری از مدار منطقی به محافظت از خود می پردازد. اعلام سرقت که با نام دیگر دزدگیر
اسپیکر 3 تیکه تسکو TS 2109

توان خروجی صدا: 10 وات
تعداد اجزا اسپیکر: 2عدد اسپیکر و 1عدد ساب ووفر
نوع رابط: پورت USB، شیار کارت حافظه، بلوتوث
معرفی اسپیکر سه تیکه تسکو TS 2109
در معرفی اسپیکر سه تیکه تسکو TS 2109 می توان آن را یک اسپیکر رومیزی مناسب پخش موسیقی برشمرد که دارای دو بلندگو و یک ساب ووفر مرکزی می باشد.
قابلیت اتصال هم به صورت با سیم و هم به صورت بی سیم، یکی از ویژگی های کاربردی اسپیکر رومیزی تسکو مدل TS 2109 به شمار می آید.
شما
اگر می خواهید اطمینان داشته باشید که کامپیوترتان هرگز هک نمی شود، قطع اینترنت می تواند آغاز خوب و مناسبی باشد، اما باید بدانید که تحقیقات اخیر نشان داده است که این کار به تنهایی نمی تواند به شما ضمانت بدهد که هیچ اطلاعاتی از کامپیوترتان به سرقت نخواهد رفت.
محققین اخیرا راه جدیدی را معرفی کرده اند که از آن طریق می توان اطلاعات را از کامپیوترهایی که به اینترنت متصل نیستند استخراج کرد. این روش با استفاده از یک حمله بدافزاری انجام می شود که اطل

حق‌الناس را در عزاداری‌ها رعایت کنیم
صدای بلند بلندگوها در ساعات دیر وقت شب هنگام، ریختن ظروف یکبار مصرف چای و نوشیدنی و غذا در سطح شهر، راهبندان کردن و بستن مسیر مردم در کوچه و خیابان همه و همه می‌تواند از مصادیق حق الناس در عزاداری‌ها باشد که بایداین آسیب‌ها توسط خود مردم مورد ترمیم قرار گیرد.
به گزارش خبرنگار ایمنا، اندوهگین بودن در مصیبت ائمه معصومین (ع) ازمصادیق حب به اهل البیت محسوب می‌شود. برپایی مراسم عزا در سوگ هرعزیزی، متن
اسپیکر 3 تیکه مارشال ME-2129
حداکثر قدرت پخش: 2800 وات
تعداد اجزا اسپیکر: 2 عدد اسپیکر و 1عدد ساب ووفر 
نوع رابط: بلوتوث، پورت RCA، پورت USB، درگاه کارت حافظه
معرفی اسپیکر 3 تکه مارشال ME-2129
اگر به شنیدن موسیقی با صدای بلند علاقه زیادی دارید، حتما تا به حال از اسپیکر استفاده کرده اید و از نقش مهم آن در کیفیت صدای پخش شده آگاهی دارید. اسپیکر یکی از تجهیزات جانبی مهم کامپیوتر است که اگر از کیفیت مطلوبی برخوردار باشد، شنیدن موسیقی را برای
از مشتریانی بخواهید که یک مسیری با اندیشه را طی کنند.
داشتن یک مسیر با فکر خوب می تواند بازدید دلپذیر تری از فروشگاه شما داشته باشد زیرا ترافیک کنترل می شود و بلافاصله یک محیط ذن مانند مغازه شما را خاموش می کند. این روش همچنین تضمین می کند که محصولات شما حداکثر در معرض دید قرار بگیرند. اطمینان حاصل کنید که مشتریان خود را با توجه به نمایشگرهای جلب توجه به آنها پاداش می دهند زیرا آنها مسیری را که برای آنها تعیین کرده اید دنبال می کنند.
دیوار لهج
انواع متعددی فلزیاب برای انتخاب وجود دارد. شناخت تنوع قبل از خرید یکی از آنها بسیار مهم است. شما باید مدلی را انتخاب کنید که متناسب با سطح تخصص ، بودجه و نوع پیگیری های مورد نظر خود باشد. خواه می خواهید به دنبال یادگار بگردید ، یا به دنبال طلا باشید.
هنگامی که یک فلزیاب را انتخاب کنید که شامل تمام ویژگی های مورد نیاز شما باشد ، در تلاش های خود موفق تر خواهید شد. در زیر انواع ردیاب های فلزی مورد نیاز برای دانستن وجود دارد.
فرکانسی
یکی از رایج تری
تصور کردن خانه مجلل بیل گیتس موسس شرکت مایکروسافت و از ثروتمندترین افراد آمریکا با توجه به میزان ثروت و موقعیت او کار دشواری نیست. خانه‌ای مدرن و ارزشمند با چشم‌اندازی رو به دریاچه واشینگتن که طبق برآورد کارشناسان بیش از ۱۲۵ میلیون دلار ارزش دارد. در این مقاله وب‌سایت اجاره آپارتمان مبله در تهران، با خانه رویایی بیل گیتس، ثروتمند دوست‌داشتنی و خیر آمریکایی آشنا خواهیم شد.
قصر مجلل بیل گیتس با هزینه‌ای بیش از ۶۳ میلیون دلار، در طول هفت
لپ تاپ لنوو IdeaPad 330-E

سیستم عامل: نداردپردازنده: Intel Celeron N4000سرعت پردازنده: 2.0Ghzظرفیت RAM: چهار گیگابایت / DDR4سایز مانیتور: 15.6 اینچ
هارد دیسک: یک ترابایت
پردازنده گرافیکی: Intel HD Share 620
معرفی لپ تاپ لنوو IdeaPad 330-E
لپ تاپ لنوو مدل IdeaPad 330-U یکی از لپ تاپ های میان رده شرکت لنوو
است که به منظور انجام کارهای روزمره مانند مرور صفحات وب، تماشای فیلم،
اجرای نرم افزارهای معمولی مانند آفیس و بازی های سبک ارائه شده است.
کیفیت ساخت مطلوب و مجهز بودن به پورت های و
لپ تاپ ایسوس X541NA-E
سیستم عامل: نداردپردازنده: Intel Celeron 3350سرعت پردازنده: 2.0 GHzظرفیت RAM: چهار گیگابایت / DDR3سایز مانیتور: 15.6 اینچ
هارد دیسک: 500 گیگابایت
پردازنده گرافیکی: Intel HD Share 500
معرفی لپ تاپ ایسوس VivoBook X541NA-E
اگر
به دنبال یک لپ تاپ خوش ساخت و زیبا برای انجام استفاده های روزمره در
خانه یا محل کار خود هستید، لپ تاپ ایسوس Asus VivoBook X541NA-E می تواند انتظارات شما را برآورده سازد.
این
محصول یکی از لپ تاپ های میان رده شرکت ایسوس به حساب می آید که با 2
کیلوگرم
ضبط ماشین و سیستم صوتی آن یکی از آپشن هایی است که برای عموم مردم و حتی علاقه مندان خاص ماشین مهم می باشد.
از آنجایی که خودروهای داخلی توجه چندانی به سیستم صوتی ماشین نشان نمی دهند بنابراین دارندگان ماشین معمولا به طور جداگانه اقدام به جمع آوری سیستم صوتی خودرو خود می کنند.
بدیهی است که انتخاب ضبط مناسب از میان برندهایی که در بازار موجود است مانند پایونیر ، کنوود، جی وی سی، سونی و یا جنسهای چینی مانند مکسیدر، مارشال، سیرا و گلداسکای کار آسانی
لپ تاپ ایسوس X540UB-C
سیستم عامل: نداردپردازنده: Intel Core i5 8250Uسرعت پردازنده: 3.4 GHzظرفیت RAM: هشت گیگابایت / DDR4سایز مانیتور: 15.6 اینچ
پردازنده گرافیکی:  NVIDIA GeForce MX110 GDDR5
معرفی لپ تاپ ایسوس VivoBook X540UB-C
 لپ تاپ مدل Asus VivoBook X540UB-C یکی از لپ تاپ های محصول شرکت ایسوس می باشد که برای استفاده های شخصی و کاری ارائه شده است.
قدرت سخت افزاری لب تاب ایسوس X540UB-C برای انجام پردازش های نیمه سنگین و کارهای روزانه کاملاً مناسب می باشد.
طراحی ظاهری زیب
لپ تاپ توشیبا Portege R30-A869
پردازنده:  Intel® Core™ i7-4710MQسرعت پردازنده: 2.50 / 3.50 Turbo GHzظرفیت رم: 12 گیگابایتسایز مانیتور: 13.3 اینچ
هارد دیسک: 1 ترابایت
پردازنده گرافیکی: Intel® HD Graphics 4600  
معرفی لپ تاپ توشیبا Portege R30-A869
اگر به دنبال یک لپ تاپ
با صفحه نمایش با کیفیت برای استفاده های مالتی مادیا و انجام کارهای
روزمره هستید، لپ تاپ توشیبا R30-A869 می تواند انتخاب ایده آلی برای شما
باشد.
شرکت توشیبا یکی از شرکت های بزرگ و با سابقه در زمینه تولید محصولات مرتبط با ح
لپ تاپ لنوو IdeaPad 330-F

سیستم عامل: نداردپردازنده: Intel Celeron 3867Uسرعت پردازنده: 1.8Ghzظرفیت RAM: چهار گیگابایت / DDR4سایز مانیتور: 15.6 اینچ
پردازنده گرافیکی: HD Graphics 620 ​
معرفی لپ تاپ لنوو Ideapad 330-F
اگر اهل انجام بازی های گرافیکی روز نیستید و به اجرای برنامه های حرفه ای و سنگین در فعالیت های روزمره خود احتیاجی ندارید، پرداخت هزینه های سنگین برای خرید لپ تاپ برای شما چندان منطقی به نظر نمی رسد. شما می توانید با صرف هزینه ای اندک، لپ تاپ
لپ تاپ ایسوس X540NA-M
سیستم عامل: نداردپردازنده: Intelسرعت پردازنده: 2.0 GHZظرفیت RAM: دو گیگابایت / DDR3سایز مانیتور: 15.6 اینچ
هارد دیسک: 500 گیگابایت
پردازنده گرافیکی: HD Share 500 ​
معرفی لپ تاپ ایسوس X540NA-M 

لپ تاپ ایسوس مدل Asus VivoBook X540NA-M یکی از محصولات شرکت ایسوس می باشد که در ابعاد 381 * 251 * 27.2 میلی متر و وزن 2 کیلوگرم عرضه شده و از قابلیت حمل و جابجایی آسانی بهره می برد.
صفحه نمایش مات، کیفیت ساخت مطلوب و سیستم صوتی قدرتمند از جمله ویژگی های لپ تاپ ایسوس X540NA-M 
لپ تاپ اپسون K542UF-C
سیستم عامل: نداردپردازنده: Intel Core i5 8250Uسرعت پردازنده: 3.4 GHzظرفیت RAM: هشت گیگابایت / DDR4سایز مانیتور: 15.6 اینچ
پردازنده گرافیکی: NVIDIA GeForce MX130 DDR5
معرفی لپ تاپ ایسوس VivoBook K542UF-C
لپ تاپ VivoBook K542UF-C یکی از لپ تاپ های خوش ساخت و زیبای شرکت ایسوس می باشد که برای استفاده های روزانه، مالتی مدیا و نیمه حرفه ای ارائه شده است.
کیفیت
ساخت مطلوب، سخت افزار نسبتاً قدرتمند، صفحه نمایش فول اچ دی، طراحی ظاهری
جذاب و پورت های ارتب
جدیدنها دستم به موس نمیرفت. یعنی وقتش را هم نداشتم راستش را بخواهید. بیشتر وقتم را داشتم صرف عملهای جراحی مهم بیماران رو به مرگم که دتسشان به دامنم بود و چت کردن با تینا میکردم. و غیر اینها هم بیران میران بوده ام. جدیدنها بیرانهای خوب رفتم. آن روز با عین و نوللا و سارا خیلی خوش گذشت و واقعن ناراحتم روزهایی که خیلی خوش میگذرد را نمیشود تعریف کرد، فقط میشود حسش را تا آخر عمر ذخیره ی جان کرد. یک روز دیگر هم با عین و نوللا و سارا ولی این دفعه بی نوللا
مردم فلسطین بدانند هر کارسیاسی انجام دهند، از نماز خواندن بالاتر نیست. نماز بالاترین فریاد ها است. موقعی که امام خمینی ره، این حرف را زد بسیاری باور نکردند، و ان را یک دستور عبادی تنها برای دلگرمی دانستند. ولی امروز نمازجمعه فلسطین، در بیت المقدس نشان داد که نمازخواندن، بلند ترین فریاد ها است. اگر همه مردم در روز جمعه، کار های خود را رها کنند، و به نمازجمعه بروند همه صحن مسجد القدس پر می شود! خیابان های اطراف نیز مملو از جمعیت می گردد. نیازی ب
این مطلب رو خیلی وقت پیش باید می‌نوشتم. اگه دانش‌آموز بودید یا هستید؛ با این مسابقات آشنایی دارید. مسابقاتی که وقتی اسمش رو می‌شنوید یاد سرودهای دسته‌جمعی و تئاترهای اغلب لوس و بی‌مزه دهه فجر می‌افتید ولی واقعیت ماجرا چیز دیگه‌ایه. به دلیل درازا و پهنای این موضوع، این شرح روایت و نقد رو در قالب 3 پست منتشر خواهم کرد.
برای شروع، بهتره با توضیحی درباره ماهیت این مسابقات و اتفاقاتی که در طول مراحل مختلف میفته شروع کنم در مطلب دوم از سیر تا پ
تکنولوژی صوتی Dolby
Atmos
دالبی اتموس یا Dolby Atmos یکی از تکنولوژی های صوتی دالبی
است که تعداد کانال های صدا را به 128 مورد افزایش داده و با اضافه کردن اسپیکرها،
صدا را محیطی‌تر از سیستم‌های صوتی معمول پخش می‌کند. شاید برایتان جالب باشد که
بدانید این فناوری برای اولین بار در سال 2012 با فیلم انیمیشن Brave به دنیا معرفی گردیده،
بااین حال شرکت‌های سخت افزاری بزرگ دنیا به تازگی به استفاده و پشتیبانی از آن در
دستگاه‌های خود روی آورده اند.
دنیای صوت و تصوی
لپ تاپ لنوو 130-15IKB-C
سیستم عامل: نداردپردازنده: Intel Core i3 7020Uسرعت پردازنده: 2.3GHZ ظرفیت RAM: چهار گیگابایت / DDR4سایز مانیتور: 15.6 اینچ
پردازنده گرافیکی: NVIDIA MX110
معرفی لپ تاپ لنوو Ideapad 130-15IKB-C
بازار لپ تاپ های میان رده همیشه برای کاربرانی که قصد پرداخت هزینه های سنگین برای خرید لپ تاپ های حرفه ای را ندارند، بازاری جذاب بوده است. اگر جزء این دسته از کاربران هستید و به دنبال یک لپ تاپ با دوام و خوش ساخت برای کارهای معمولی و روزمره هست
اگرچه ممکن است لپتاپ شما بسیار محکم و مقاوم بنظر برسد، اما باید برای حداکثر کردن طول عمر آن کارهایی انجام دهید.
اگر می‌خواهید به دلایلی مانند کاهش هزینه‌های جاری خود یا کاهش پسماند‌های الکترونیکی، خرید لپ‌تاپ جدید خود را به تأخیر بیندازید، کارهای زیادی وجود دارد که با انجام دادن آن‌ها می‌توانید طول عمر لپ‌تاپ قدیمی خود را افزایش دهید.
طول عمر لوازم الکترونیکی مانند لپ‌تاپ هم مانند طول عمر انسان است و به رفتار مسئولانه، ژنتیک و تا حدو
8 عامل از بین رفتن ساعت شما
ساعت های مکانیکی برا ی استفاده طولانی مدت طراحی شده اند و اگر مراقبت از آنها به طور مدام و اساسی صورت بگیرد،ممکن است طول عمر بیشتری نیز داشته باشند.خرابی و استهلاک طبیعی ساعت ها بر اثر استفاده روزمره،امری بدیهی و اجتناب ناپذیر است،به همین دلیل توصیه می شود که هر سه تا پنج سال یک بار آن ها را سرویس کنید.با وجود اینکه این ساعت های مکانیکی برای مقاومت در برابر سایش طبیعی طراحی شده اند،اما آنها هنوز هم به چند عامل بسیا
شیائومی می پلی در بسیار از جهات از جمله عملکرد گوشی‌ای رقابتی به حساب نمی‌آید اما از نظر قیمت و برخی نکات به خوبی می‌تواند کاربران را به سمت خودش جذب کند. اگر جزو کسانی هستید که بازی‌های سنگین روی گوشی اجرا می‌کنند یا اینکه استفاده‌های سنگینی از گوشی دارند به طور حتم این گوشی ‌ایده آل شما نیست اما اگر قیمت و طراحی مهم‌ترین فاکتور شما است Mi Play گوشی‌ای بسیار جذاب برای انتخاب به حساب می‌آید.
طراحی گوشی شیائومی می پلی
Xiaomi در طراحی شیائومی
دوربین خودرو چیست؟ غربیلک فرمان گرم شونده در حقیقت چیز جدیدی نیست و سال‌ها است که چنین آپشنی در خودروهای لوکس وجود دارد، اما حالا این آپشن برای خودروهای سطح پایین‌تر نیز در حال عمومی شدن است و در خودروهایی چون نیسان ماکسیما نیز به صورت سفارشی مشاهده می‌شود. البته از نظر برخی این آپشن کاملا غیر ضروری است و تنها به درد رانندگان تنبلی می‌خورد که دست‌هایشان در هر دمایی پایین‌تر از ۱۲ درجه‌ی سانتیگراد نیاز به دستکش دارند. اما برای دانستن ار
آیا باید با MacBook Pro جدید با لمس نوار (2018) ارتقا دهید؟آیا مک بوک پرو جدید با لمس نوار (2018) ارزش ارتقا دارد؟ پیدا کردن!رنه ریکی12 ژوئیه 2018آیا باید MacBook Pro 2016 جدید را ارتقا دهید؟اپل همه مک بوک پرو را با لمس نوار (2018) معرفی کرده است و با آن از ویژگی های جدیدی برخوردار است ... اما نه همه کسانی که امیدوار بودند. اگر منتظر ارتقاء از مکبوک، مکبوک ایر یا نسل قبلی مکبوک پرو هستید، اکنون وقت آن است که این کار را انجام دهید؟ بیا یک نگاهی بیندازیم!در Apple مشاهده کنی
- به مدت دو سال کار در این بازار ، من اغلب با درخواست های مشاوره و کمک در مورد روش های مختلف تبلیغ وب سایت به من نزدیک می شد. شخصی در مورد استفاده از ارتقاء سئو برای جستجوی سؤالات صحبت کرد ، کسی به این فرصت علاقه داشت که جهت دیگری را انتخاب کند ، روش دیگری تبلیغ وب سایت - ترافیک یا تبلیغ با استفاده از شبکه های اجتماعی. و من به همه گفتم: "ببین دوستان عزیز. "اول از همه ، لازم است از ملاحظات اینکه چرا می خواهید به جلو بروید ، مخاطب هدف شما کجاست و چگونه
در دنیایی که همه چیز رو به گران شدن و قوی‌تر شدن رفته است و همه توجه‌ها به لپ‌تاپ‌های قدرتمند و الترابوک‌ها جلب شده، یافتن لپ‌تاپ‌های میان رده مناسب هم خارج از لطف نیست. اگر بودجه زیادی را نمی‌خواهید صرف خرید یک لپ‌تاپ کنید و نیازمند آن هستید، Lenovo IdeaPad 300 بهترین انتخاب برای شماست. بسته به نیاز خود، می‌توانید از میان تنوع فراوان کانفیگ‌های این محصول، لپ‌تاپ موردنظر خود را انتخاب کنید. قلب تپنده این دستگاه از پردازنده‌های شرکت اینتل ا
راهنمای خرید صفحه نمایش تلویزیون
ارسال شده توسط مدیریت مدیریت

راهنمای خرید صفحه نمایش تلویزیون

امروزه در اکثر منازل تلویزیون هایی با تکنولوژی جدید که تصاویر با کیفیت بسیار بالا راپخش می کنندو لذت تماشای فیلم هاو برنامه ها را دوچندان می کنند،موجودند که بابت خرید آنها هزینه های گزافی پرداخت می شود.
این تلویزیون ها دارای صفحه نمایش
های زیبا و ظریف هستند حساسترین و شکننده ترین قسمت تلویزیون همان صفحه نمایش(پنل)آن می باشد
که ممکن است با خو
مشکلات رایج ویندوز ۷ و نحوه رفع آن‌ها
ویندوز ۷ بر اساس نوآوری‌های ارائه شده در ویستا برای ایجاد یک سیستم‌عامل دسکتاپ مؤثر که هم بسیار کاربردی و هم بسیار پایدار باشد، ساخته شد. در اکثر موارد، حداقل، سیستم‌عامل باید با انواع مختلفی از برنامه‌ها و سخت‌افزارها کار کند تا مشکلات آن مشخص شوند. در ادامه با برخی از رایج‌ترین مشکلات ویندوز ۷ و نحوه رفع آن‌ها آشنا خواهید شد.
ویندوز ۷ به‌آرامی خاموش می‌شود
انتظار می‌رود که خاموش کردن ویندوز ی
بهترین لپ تاپ استوک Dell  | لپتاپ استوک Dell
انعطاف پذیرترین سیستم عامل سیستم عامل ویندوز است که نسبت به کروم OS یا مک OS ایکس بر روی لپ تاپ های بیشتری قابل نصب و راه اندازی است. قیمت نوت بوک های مبتنی بر سیستم عامل ویندوز از 150 دلار شروع می شود و ممکن است تا چندین هزار دلار برسد که قابلیت های گسترده ای از صفحه نمایش لمسی گرفته تا حسگر متن خوان اثرانگشت و تراشه های گرافیکی دوتایی را در خود جمع کرده اند. ویندوز 10 آخرین نسخۀ سیستم عامل پرچمدار ویندوز اس
لپ تاپ استوک Dell  | لپتاپ استوک Dell

لپ تاپ های Dell  دست دوم
آیا به دنبال حداکثر ارزش در یک لپ تاپ مرمت شده با کیفیت بالا و حداقل هزینه هستید؟ Dell Refurbished در رابطه با لپ تاپ های مرمت شده اجاره ای درجه یک از حق بیمه اجاره ای دل ، دارای همان ارزش و اطمینان است که از Dell انتظار دارید. اگر به دنبال لپ تاپی هستید که بتواند برای مدرسه ، محل کار یا مصارف خانگی استفاده شود ، اکنون زمان دریافت لپ تاپ مناسب با بهترین قیمت است. به دنبال خرید لپ تاپ های فله ، برای ج
مارکوس Herbrich ، فلوریان اشمیت ، ✓ فیلیسیتس Krohn ( ترجمه شده توسط علامت گذاری به عنوان Riege)، 2018/10/25تلفن هوشمند آندروید لمسیتلفن هوشمند اختراعی. با یافتن X ، تولید کننده گوشی های هوشمند Oppo چینی روش جدیدی را برای به دست آوردن یک صفحه نمایش بدون حاشیه در تلاش است. با وجود نمای خارجی بسیار جذاب Find X ، تمام آنچه درخشش دارد طلایی نیست. بررسی ما نقاط ضعف گوشی هوشمند Oppo و همچنین میزان مقایسه آن در مقایسه با Vivo Nex را نشان می دهد.
Oppo Find XOppo به جای داشتن نمایشگر

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها