نتایج جستجو برای عبارت :

سیستم کنفرانس چیست؟

مجید فرج‌فائد- کنفرانس‌ها و نشست‌های تخصصی ازجمله راه‌های ارائه برون‌دادهای علمی و رویدادهای فناوری است. به گزارش یکی از وبگاه‌های مدیریت دانش و اطلاع‌رسانی کنفرانس‌های کشور، تعداد کنفرانس‌ها و نشست‌های تخصصی کشور در چهار ماهه نخست سال جاری نسبت به چهار ماهه سال گذشته 20 درصد کاهش یافته است. این درحالی است که توزیع برگزاری کنفرانس‌ها در طول سال یک‌دست نیست و برخی از ماه‌ها میزبان برگزاری کنفرانس‌های بیشتری هستند. با یک تحقیق آما
« کنفرانس بین‌المللی صلح پژوهی » این کنفرانس در موضوعات مختلفی مقاله میپذیرد.برای اطلاعات بیشتر به وبسایت  https://b2n.ir/94952 مراجعه نمایید.از منوی سمت چپ «انجمن بین المللی ترنم صلح» را دنبال کنید تا رخداد بروزرسانی مطالب وب، برای شما ارسال گردد.
پنجمین کنفرانس مهندسی دانش بنیان و نوآوری در تاریخ ۹ اسفند ۱۳۹۷ توسط دانشگاه علم و صنعت ایران و تحت حمایت سیویلیکا در شهر قرچک
برگزار خواهد شد.با توجه به اینکه این همایش به صورت رسمی برگزار می
گردد، کلیه مقالات این کنفرانس در پایگاه سیویلیکا و نیز کنسرسیوم محتوای
ملی نمایه خواهد شد و شما می توانید با اطمینان کامل، مقالات خود را در این
همایش ارائه نموده و از امتیازات علمی ارائه مقاله کنفرانس با دریافت
گواهی کنفرانس استفاده نمایید.
پنجمین کنفرانس ملی مهندسی برق ایران در تاریخ ۸ اسفند ۱۳۹۷ توسط دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف آباد و تحت حمایت سیویلیکا در شهر بوئین و میاندشت
برگزار خواهد شد.با توجه به اینکه این همایش به صورت رسمی برگزار می
گردد، کلیه مقالات این کنفرانس در پایگاه سیویلیکا و نیز کنسرسیوم محتوای
ملی نمایه خواهد شد و شما می توانید با اطمینان کامل، مقالات خود را در این
همایش ارائه نموده و از امتیازات علمی ارائه مقاله کنفرانس با دریافت
گواهی کنفرانس استفا
شیخ‌الاسلام مولانا عبدالحمید، به‌منظور شرکت در کنفرانس «الإسلام؛ رسالة الرحمة و السلام» (اسلام؛ پیام‌آور مهربانی و صلح)، امروز پنج‌شنبه (8 فروردین 1398) تهران را به مقصد موسکو ترک کردند.
به گزارش شریعت نیوز  ، کنفرانس «اسلام؛ پیام‌آور مهربانی و صلح» که توسط سازمان امور اسلامی و افتای چچن برگزار می‌شود، از امروز پنج‌شنبه (28 مارس/ 8 فروردین) آغاز و تا شنبه (30 مارس/ 10 فروردین) ادامه خواهد داشت.
اختتامیۀ این کنفرانس قرار است 10 فروردین در شهر "گ
شیخ‌الاسلام مولانا عبدالحمید، به‌منظور شرکت در کنفرانس «الإسلام؛ رسالة الرحمة و السلام» (اسلام؛ پیام‌آور مهربانی و صلح)، امروز پنج‌شنبه (8 فروردین 1398) تهران را به مقصد موسکو ترک کردند.
به گزارش شریعت نیوز  ، کنفرانس «اسلام؛ پیام‌آور مهربانی و صلح» که توسط سازمان امور اسلامی و افتای چچن برگزار می‌شود، از امروز پنج‌شنبه (28 مارس/ 8 فروردین) آغاز و تا شنبه (30 مارس/ 10 فروردین) ادامه خواهد داشت.
اختتامیۀ این کنفرانس قرار است 10 فروردین در شهر "گ
« کنفرانس بین المللی قرآن و بستر پیدایش آن: بازسازی تاریخی وحی قرآنی »برای اطلاعات بیشتر به وبسایت b2n.ir/36792 مراجعه نمایید.
مطالب بیشتر در «انجمن بین المللی ترنم صلح»
از منوی سمت چپ «انجمن بین المللی ترنم صلح» را دنبال کنید تا رخداد بروزرسانی مطالب وب، برای شما ارسال گردد.
✅« ششمین #کنفرانس بین المللی علمی مسجد، زکات و وقف»برای اطلاعات بیشتر به وبسایت http://yon.ir/bi1HH مراجعه نمایید.مطالب بیشتر در «انجمن بین المللی ترنم صلح»
از منوی سمت چپ «انجمن بین المللی ترنم صلح» را دنبال کنید تا رخداد بروزرسانی مطالب وب، برای شما ارسال گردد.
هفتمین کنفرانس ملی ماهی شناسی ایران به میزبانی دانشگاه لرستان در تاریخ 8 و 9 آبان 1398 برگزار خواهد. این کنفرانس با همکاری انجمن ماهی شناسی ایران برگزار می گردد و مهمترین رخداد علمی تخصصی ایران در زمینه ماهی شناسی و گرایش های علمی مرتبط با آن است و محلی برای تبادل یافته های علمی استادان، پژوهشگران، دانشجویان و علاقه مندان علم ماهی شناسی از سرتاسر کشور ایران خواهد بود. تنوع منحصر به فرد ماهیان آب شیرین مانند کورماهیان غارزی (از گونه های منحصر
« #کنفرانس بین المللی جامعه شناسی دینی»برای اطلاعات بیشتر به آدرس yon.ir/79o7R مراجعه نمایید.مطالب بیشتر در «انجمن بین المللی ترنم صلح» از منوی سمت چپ «انجمن بین المللی ترنم صلح» را دنبال کنید تا رخداد بروزرسانی مطالب وب، برای شما ارسال گردد.
« کنفرانس بین المللی مطالعات اسلامی امروزی»برای اطلاعات بیشتر به آدرس yon.ir/K2poc مراجعه نمایید.مطالب بیشتر در «انجمن بین المللی ترنم صلح»

هرچند نمی‌توان و نباید به روایت بی‌بی‌سی فارسی اعتماد کرد؛ اما ...
فعلا ترجیح می‌دهم بدون هیچ اظهار نظری منتظر کنفرانس خبری وزیر اطلاعات باشیم.
وزیر اطلاعات در پاسخ به سوال روزنامه‌نگار همشهری درباره مستندی که اخیرا در بی‌بی‌سی فارسی پخش شده گفته: "یک کنفرانس خبری خواهیم گذاشت و پاسخگوی موارد مطرح شده خواهیم بود."

«نخستین کنفرانس بین المللی قرآن و سلامت اجتماعی»برای اطلاعات بیشتر به وبسایت b2n.ir/33422  مراجعه نمایید.مطالب بیشتر در «انجمن بین المللی ترنم صلح»
 @ThrillofPeace
سالانه کنفرانس ها و کنگره های زیادی بصورت ملی و بین المللی در ایران و کشورهای دیگر برگذار می شود و دانشجویان، محققین و اساتید بسیاری مقالات علمی پژوهشی و علمی ترویجی خود را به این کنگره ها ارسال می کنند که پس از طی پروسه داوری به دو صورت سخنرانی و یا پوستر مورد پذیرش قرار می گیرد.
ممکن است برای خیلی از دانشجویان این سوال پیش بیاید که اعتبار مقالات چاپ شده در ژورنالها (مجلات) بالاتر است یا مقالات چاپ شده در کنفرانس‌ ها؟ در پاسخ باید گفت که هر چ
در طی هفته های گذشته اخبار و اظهار نظرهای مختلفی مبنی بر کنفرانس ضد ایرانی که قرار است در ورشو صورت بگیرد منتشر شده است که بخش عظیمی از صاحب نظران این کنفرانس را بدون نتیجه می دانند،اما این کنفرانس بنا به دلایل مختلفی از اعتبار ساقط است که در زیر به آنها اشاره میکنیم؛ 
نکته اول این است که این کنفرانس در کشور لهستان برگزار خواهد شد که همانند کشور آلبانی که جزو فقیر ترین کشورهای اروپایی است و پذیرای منافقین شده است دارای یکی از فقیر ترین اقتص
دانشجویان محترم
ان دسته از دوستانی که موفق با یافتن مقاله مناسب برای ارائه در کلاس نشده اند و همچنان علاقمند به شرکت در این فعالیت امتیازی هستند می توانند از فصل سوم تا فصل دهم کتاب،یک فصل را جهت کنفرانس پیشنهاد نمایند.
بدیهی است اولویت انتخاب فصل با فردی است که زودتر درخواست خود را ایمیل کرده باشد.
نکات مهم:
دوستانی که مقاله یافته و مقاله ایشان مورد تایید قرار گرفته است،لطفا در این فعالیت شرکت نکنند تا امکان انتخاب برای دوستان دیگر میسر شو
« کنفرانس بین المللی مطالعات اسلامی امروزی»برای اطلاعات بیشتر به آدرس yon.ir/K2poc مراجعه نمایید.مطالب بیشتر در «انجمن بین المللی ترنم صلح»

سیستم کنفرانس متشکل است از : 1- دوربین 2- صوت جانبی 3- نمایشگر اتاق کنفرانس
دوربین اتاق کنفرانس
برای ضبط تصویر در سالن کنفرانس نیاز به دوربین هایی ویژه است. این سبک ضبط تصویر در سالن کنفرانس به این صورت است که دوربین های مخصوص این کار بر روی پایه ای نصب شده و به صورت اتوماتیک تصویر شخصی را که صحبت می کند می تواند بر روی نمایشگر نشان دهد و یا اینکه در رکوردر ضبط کند. به این روش اتوتِرَک می گویند.
صوت جانبی اتاق کنفرانس
اتاق کنفرانس بسته به بزرگی و ک
سیستم کنفرانس متشکل است از : 1- دوربین 2- صوت جانبی 3- نمایشگر اتاق کنفرانس
دوربین اتاق کنفرانس
برای ضبط تصویر در سالن کنفرانس نیاز به دوربین هایی ویژه است. این سبک ضبط تصویر در سالن کنفرانس به این صورت است که دوربین های مخصوص این کار بر روی پایه ای نصب شده و به صورت اتوماتیک تصویر شخصی را که صحبت می کند می تواند بر روی نمایشگر نشان دهد و یا اینکه در رکوردر ضبط کند. به این روش اتوتِرَک می گویند.
صوت جانبی اتاق کنفرانس
اتاق کنفرانس بسته به بزرگی و ک
« کنفرانس بین المللی قرآن و بستر پیدایش آن: بازسازی تاریخی وحی قرآنی »برای اطلاعات بیشتر به وبسایت b2n.ir/36792 مراجعه نمایید.
مطالب بیشتر در «انجمن بین المللی ترنم صلح»
اینتل به شکست خود در برابر AMD اعتراف کرد!
شرکت اینتل بالاخره به شکست خود در برابر AMD اعتراف کرد. یکی از مقامات اینتل در کنفرانس Citi، ضمن اقرار به این موضوع، از برنامه های آتی شرکت جهت ماندن در عرصه رقابت خبر داد.
مدتی است که اتفاق های جالبی در بازار پردازنده های x86 رخ می دهد. به عنوان مثال، شرکت بزرگ اینتل برای نخستین بار اعتراف کرده که بخشی از سهم بازار خود را به AMD باخته است. جیسون گریب، معاون و مدیر اصلی گروه تکنولوژی و پلتفرم های ابری، طی مصاحب
استادم قیافه‌ی درهم و ناراحت و ناراضی منو که دید، قیافه‌ی مظلوم به خودش گرفت و گفت تو بگو چی کار کنیم؟ هرچی تو بگی. من فقط راهنماتم. تصمیمات رو تو باید بگیری. بگو چی میخوای؟ میخوای سابمیت نکنیم مقاله رو تو این کنفرانس و بذاریمش کنار؟ بگو بهم هرچی میخوای. هرچی بگی همون کارو میکنیم.
تفس راحتی کشیدم از اینکه این آپشن رو بهم داد و گفتم آره. سابمیت نکنیم برای این کنفرانس. 
برآشفته شد و گفت: اوکی! بیا مقاله‌ای رو که می‌تونه best paper award ترکش رو ببره سا
کنفرانس بوک , تحت عنوان برگزیدگان موتور جستجوی کنفرانس در وب لاگ خویش , اطلاعاتی‌که دانشجو ها , اساتید و دانشمندان نیازمند مطالعه و پی بردن آن می باشند را گردآوری و در وب لاگ خویش قرار میدهد . دانشجو ها در مقاطع فوق لیسانس ( کارشناسی ارشد ) و دکترا و دانشمندان نیاز به دسترسی به منابع علمی متفاوت و اخذ مقاله ها پژوهشی سایرافراد دارا‌هستند تا بتوانند در پژوهش خویش باستناد به دیگر پژوهش‌ها کامل شدن کنند . بخش اعظمی از پایگاه‌های علمی که در وب ل
خاطرات سفیر، نیلوفر شادمهری
سلام :)
برشی از کتاب ؛
استاد پرسید: سخنرانی هروه رو گوش کردی؟
گفتم: بله.
- بیست سال قبل توی یه کنفرانس یه سخنرانی داشتم. اون روز، بعد از تموم شدن حرفهای من همینقدر با شور و حرارت برای من دست زدن و تشوسقم کردن..
-خیلی خوبه.
- اما اون روز من دقیقا بر عکس حرفایی رو که امروز هروه زد، ثابت کرده بودم..
- ...
- بیست سال با تئوری هام کنفرانس دادم و برام دست زدن.. و امروز هروه خلاف اون حرفارو ثابت میکنه و براش همونقدر دست می زنن..
- ..
- «ح
اولین کنفرانس بین المللی تکنیک های توسعه پایدار در  مدیریت و مهندسی صنایع با رویکرد شناخت چالش های دائمی در خصوص موضوعات مرتبط با گزارش پیشرفت در نظریه مهندسی صنعت، تکنیک، روش شناسی، برنامه های کاربردی و عملی؛ نظرسنجی عمومی و بررسی های انتقادی؛ اطلاعیه ها؛ از طریق تعاملات بین محققان دانشگاهی از مناطق و فرهنگ های مختلف و همچنین موضوعات پژوهشی به موقع با ارائه آخرین پیشرفت ها و پیشرفت های مهندسی صنایع و برنامه های کاربردی برای حل مشکلات
اولین کنفرانس بین المللی تکنیک های توسعه پایدار در  مدیریت و مهندسی صنایع با رویکرد شناخت چالش های دائمی در خصوص موضوعات مرتبط با گزارش پیشرفت در نظریه مهندسی صنعت، تکنیک، روش شناسی، برنامه های کاربردی و عملی؛ نظرسنجی عمومی و بررسی های انتقادی؛ اطلاعیه ها؛ از طریق تعاملات بین محققان دانشگاهی از مناطق و فرهنگ های مختلف و همچنین موضوعات پژوهشی به موقع با ارائه آخرین پیشرفت ها و پیشرفت های مهندسی صنایع و برنامه های کاربردی برای حل مشکلات
خرید میز کنفرانس
جهت خرید میز کنفرانس به موارد زیر توجه کنید:
با توجه به نیاز مجموعه ی خود اقدام به خرید اینگونه میزها نمایید. مثلا اگر جلسات شما بیشتر از ده نفره نیست میز بزرگتر از ده نفره سفارش ندهید.
در خرید میز کنفرانس متراژ و نقشه ی اتاق کنفرانس خود را در نظر بگیرید. برای مثال اگر اتاق کنفرانس شما مربعی است از خریدن میزهای مستطیلی و بیضی خودداری کنید. اما می توانید میزهای کنفرانس یو شکل و طرح دار خریداری کنید.
برای خرید میز کنفرانس ب
اتند اطفال قند عسلمون رو کرد بهم و گفت فردا فلان مبحث رو بخون واسه کنفرانس...گفتم آقای دکتر خداییش این انصافه که وقتی ما استاجر بودیم فقط از استاجرا درس میپرسیدین و کنفرانس میخواستین،حالا هم که اینترن شدیم مدام به اینترنا اپروچ میکنین?...زد زیر خنده و گفت باشه پس یکی از استاجرا بخونه...گفتم تازه من چهارشنبه امتحان عفونی هم دارم.گفت جدی?گفتم آره...گفت پس از الان تا چهارشنبه آفی...
و من درحالی که اشک توی چشمام جمع شده بود کیفم رو برداشتم و تا درب ور
اولین کنفرانس رتبه بندی و ریسک اعتباری ۱۸ ام مهر ماه ۱۳۹۷ در سالن همایش های اسناد ملی، توسط شرکت رتبه بندی اعتباری پارس کیان برگزار گردید. کنفرانس رتبه بندی و ریسک اعتباری در پنج محور به شرح ذیل برگزارگردید: تاثیر رتبه­ بندی اعتباری در بهبود فضای کسب و کار کشور نقش رتبه بندی اعتباری در توسعه تأمین مالی در بازار سرمایه نقش رتبه ­بندی و مدیریت ریسک اعتباری در سیستم بانکی نقش رتبه ­بندی اعتباری در بهبود شفافیت بنگاه های اقتصادی جایگاه مؤسسات
برگزاری همایش و سمینارهای علمی تلاشی در راستای اغنای روحیه جستجوگری و کاوشگری جامعه علمی دانشگاهی برای کسب معلومات و اطلاع از یافته های جدید در عرصه علم و دانش است. علاوه بر آن، برگزاری همایشها به تجمیع تجربیات، برقراری ارتباط مستقیم و غیر مستقیم پژوهشگران و محققین و علم آموزان و ایجاد زمینه ای برای فعالیتهای جمعی کمک شایانی می نماید.
سومین کنفرانس آموزش و کاربرد ریاضیات
آموزش ریاضیات: ارزیابی کتاب های ریاضی در دوره ابتدایی، یاددهی و یاد
کنفرانس مطبوعاتی زیزو : 
داشتیم خوب بازی می‌کردیم که گل دوم را دریافت کردیم. در 15 دقیقه ابتدایی خوب نبودیم، پس از آن به خوبی واکنش نشان دادیم و شایستگی به ثمر رساندن گل‌های بیشتری را داشتیم ، اما در فوتبال رقیب شما منتظر فرا رسیدن فرصت است. ما باید در دفاع بهتر شویم.
اشتباه راموس؟ این‌ها اتفاقاتی هستند که در فوتبال رخ می‌دهند. آنچه که مهم است، واکنش تیم پس از این اشتباهات است. اکنون ما باید به بازی بعدی فکر کنیم.با دو مهاجم بازی کردیم چرا که
میکروفن کنفرانس ریاست جلسه: متشکل از یک میکروفن، اسپیکر
داخلی و کلیدی جهت قطع و وصل صدای میکروفن خود و سایر شرکت کنندگان می باشد. در
میکروفن کنفرانس های دیجیتال امکاناتی از قبیل تنظیم صدا، رأی گیری، حضور و غیاب،
ترجمه همزمان، صفحه نمایشگر دیجیتال وجود دارد که مختصراً به توضیح هرکدام از آنها
می پردازیم :

الف - تنظیم صدا : توسط آن می توان صدای خروجی بلندگوی هر شرکت
کننده را تنظیم کرد .

ب - رأی گیری : این امکان توسط ریاسـت جلسه در اخـتیار شرکت
کن
بررسی بروسلوز در اطفال
دانلود ورد با موضوع بررسی بروسلوز در اطفال دارای 23 صفحه و با فرمت .doc و قابل ویرایش و آماده برای ارائه ، چاپ ، تحقیق و کنفرانس می باشدتعداد صفحه : 23 صفحهفرمت فایل: ورد .doc و قابل ویرایشآماده برای : ارائه ، چاپ ، تحقیق و کنفرانس
VMware و Microsoft اعلام کردند که با یکدیگر همکاری خواهند کرد و در کنفرانس Dell Technologies World در لاس وگاس یک زیرساخت VMware Cloud پشتیبان شده را ارائه خواهد داد که به صورت کاملا بومی روی Microsoft Azure عرضه می شود. همانطور که می دانید VMware یک ارائه دهنده شناخته شده در خدمات مجازی سازی می باشد. آن ها حتی در حال حاضر یک محصول مشابه را از طریق Amazon Web Services ارائه می دهند. سرویس های جدید نه تنها در همکاری با مایکروسافت، بلکه با شرکای VMware Cloud Verified CloudSimple و Virtustream (یک شرکت Dell Technolog
پشت کرده بودم به همهٔ کلاس و متن کنفرانسم را برای چندمین‌بار مرور می‌کردم. مهسا گفت برگرد ببینمت. با لبخند برگشتم. گفت: «استرس ندارد که! همه‌اش یک کنفرانس ساده است.» دستم را در دستانش گذاشتم تا از درونم آگاه شود. مثل دو تکه یخ بود. گفت از پسش برمی‌آیی و این جمله‌ای بود که من از دیشب ده‌بار پیش خود مرورش کرده بودم. 
دفترم را گرفتم و به سمت جایگاه استاد رفتم. روی صندلی نشستم و به منظرهٔ روبه‌رو نگاه کردم و صندلی‌ها و آدم‌ها. استرس مخربی نداشت
کنفرانس بین المللی عمران، معماری و مدیریت توسعه شهری در ایران
مهندسی عمران:
 مدیریت ساخت و اجرا، تک نولوژی بتن، روش های عددی در مهندسی عمران، راه و ترابری، ژئوتکنیک و معدن، هیدرولیک، منابع آب، محیط زیست، مهندسی تونل برای نواحی شهری مهندسی سازه، زلزله و بهسازی لرزه ای
معماری پایدار، معماری و هویت شهری، نقش معماری در دستیابی به ساخت و ساز پایدار، نمودهای معماری و شهرسازی سنتی و اسلامی در منطقه، انرژی های نو در معماری
سبک شناسی معماری مهندس
مدیر عامل فیسبوک مارک زاکربرگ اغلب ادعا میکند که AI به میزان قابل توجهی میزان سوء استفاده های توسط میلیون ها نفر از کاربران فیسبوک را کاهش میدهد.
 مایک اسکروپر ( مدیر ارشد فناوری فیسبوک ) (1may) در کنفرانس F8 جزییات پیشرفت های تیم خود درباره اهداف بلند پروازانه را بیان میکند.
اسکروپر میگویید: " چالش های که ما با آن روبه رو هستیم از جمله مواردی مانند دخالت انتخاباتی , انتشار سوء اطلاعات و سخنان نفرت انگیز است. " ما باید خودمان را متعهد کنیم که جزییات

ترک اعتیاد و روش های درمان آن
اگر چه عوارض ثانویه اعتیاد در بین گروهی از معتادین كه به دلیل فقر و تنگدستی امكان تامین هزینه زندگی خود را ندارند ،سبب می شود كه برای خرج اعتیاد خود دست به هر كاری بزنند ، نسبت به سر و وضع و بهداشت فردی بی تفاوت شوند و در یك كلام مشمول تمام صفاتی كه جامعه به معتادان نسبت می دهد باشند اما این عمومیت ندارند و اكثریت معتادان را شامل نمی شود.
 رش ، او را به وادی خلاف سوق می دهد. خوشبختانه مدتی است كه در قوانین تجدید نظ
در هنگام انتخاب مبلمان اتاق کنفرانس ، یکی از نگرانی های صاحبان کسب و کار این است که با انتخاب چه نوع مبلمانی می توانند از فضای
موجود بهترین استفاده را نمایند. خبر خوب این است که مبلمان های ما قابلیت سازگاری و طراحی متناسب با ملاقات ها و تعداد شرکت کنندگان را دارد. طرح های متنوع و متعددی وجود دارد که در اینجا به برخی از آن ها شاره می شود.
اتاق جلسات هیئت مدیره
این طرح برای گروه های کوچکتری مناسب بوده که در آنها تعاملات نزدیک و بحث های زیادی مورد
سیستم صوت جانبی سالن کنفرانس:

زمانیکه حجم صدای خروجی از بلندگوهای داخلی میکروفن کنفرانس برای تمام حضار کافی نباشد و یا نیاز به پخش صدای فیلم ، موسیقی، presentation  و... در سالن وجود داشته باشد، استفاده از یک سیستم صوت جانبی متناسب با ابعاد سالن کنفرانس و حجم صدای مورد نیاز توصیه می گردد.
در ذیل به قسمتهای تشکیل دهنده آن اشاره می شود:
*بلندگو (اسپیکر):به گونه ای از دستگاه مبدل انرژی گفته می شود که انرژی الکتریکی را به صدا تبدیل می کند. بلندگو، بخشی
کنفرانس مطبوعاتی گریزمان(پارت1 ):
"بدون مسی، انسو و عثمان کار سختی داریم. ولی کارلس پرز رو هم داریم که کیفیت خوبی برای در ترکیب قرار گرفتن داره"
"لیگ قهرمانان همیشه تورنومنتی مهمه. مهم ترین چیز تو اون بردن و کسب سه امتیاز با ارائه بازی ای خوبه"
"هنوز بهترین گریزمان رو ندیدید"
"باید پیشرفت کنم به خصوص در حرکات بدون توپ"
"ما تیمی فوق العاده داریم و فردا ترکیبی مناسب برای برد میچینیم"
"من راحتم فقط باید یه چیزایی رو در زمین بهبود بدم به خصوص حرکاتم رو
هفته پیش بود که از احتمال حذف گزینه پرطرفدار لایک در اینستاگرام برایتان گفتیم. تا امروز این موضوع چیزی بیشتر از یک شایعه نبود، اما ساعاتی پیش و در جریان برگزاری کنفرانس F8 فیسبوک مشخص شد که اینستاگرام به طور جدی چنین نقشه‌ای را در سر می‌پروراند.
مارک زاکربرگ و همکارانش در جریان کنفرانس F8 امسال
ادامه مطلب
آموزش آنلاین
آموزش آنلاین یکی از روشهای آموزش مجازی بوده که به صورت همزمان (متقارن) انجام می شود،
و میتوان گفت که برترین نوع آموزش مجازی محسوب می شود.
در آموزش آنلاین ، مدرس و فراگیر به صورت همزمان وارد محیط کلاس مجازی شده ،
و در یک محیط کاملا تعاملی با یکدیگر ارتباط برقرار می کنند.
مدرس با ارسال صوت و تصویر خود، می تواند محیط کلاس را شبیه سازی کرده و با فراگیر ارتباط مستقیم و زنده برقرار کند.
همچنین مدرس می تواند با استفاده از یک تخته سفید الک
صندلی آمفی تئاتر سینما چوب
شرکت سینما چوب فیدار تولید کننده انواع صندلی آمفی تئاتر صندلی سینمایی صندلی اداری صندلی کنفرانس و صندلی های همایش و  صندلی مدیریتی و ریاست است.
همچنین طراحی و تجهیز سالن آمفی تئاتر، سالن های کنفرانس، سالن های سینما، سالن های همایش، سالن اداری و سیستم های صورت و تصویر می باشد. 

تولید صندلی آمفی تئاتر سینما چوب
صندلی آمفی تئاتر تولید شده در شرکت سینما چوب کیفیت بسیار بالایی دارد و از بهترین موارد تشکیل شده است
قالب Conferpress پوسته وردپرس حرفه ای مناسب برای برگزاری هر نوع
Event، همایش و گردهمایی است. قالب کنفرانس Conferpress با افزونه
قدرتمند Events Calendar Pro همراه شده است.
قالب Conferpress پوسته حرفه ای برگزاری همایش و رویداد
قالب کنفرانس وردپرس یک پوسته عالی برای برگزاری رویدادها، کنفرانس،
سخنرانی، آموزش، کسب و کار است. این تم چند منظوره وردپرس دارای ویژگی های
غنی اما بسیار آسان برای استفاده است.
این پوسته با افزونه Events Calendar Pro که افزونه کاربردی وردپرس می
باشد ک
سیستم تصویر برداری سالن کنفرانس :
این سیستم به دو روش اتوماتیک (Automatic) و دستی (manual) انجام میشود که در ذیل به شرح هرکدام به اختصار می پردازیم.
سیستم تصویربرداری دستی (manual) سالن کنفرانس : در این سیستم دوربین های نصب شده در سالن کنفرانس توسط اپراتور بوسیله یک دستگاه کیبورد کنترل مدیریت می شود و اپراتور میتواند تصویر جلسه را به گونه ای که روند جلسه پیش می رود تصویربرداری کرده و یا طبق برنامه ریزی از پیش تعیین شده این کار را به سهولت انجام دهد.
سیستم
همایش‌ها و
کنفرانس‌های علمی-پژوهشی، از نظر سطح برگزاری در سطوح مختلف منطقه‌ای، ملی، بین‌المللی
و دانشجویی برگزار می‌شوند. برای این که کنفرانس در هر یک از رده‌های فوق قرار
بگیرد، باید دارای ویژگی‌های خاصی باشد.
از نظر
تعریف عمومی می‌توان گفت که همایش، گردهمایی است رسمی، متشکل از متخصصین و افراد
با تجربه که در آن ضمن طرح تازه‌های علمی، نتایج تحقیقات و پژوهش‌های انجام شده در
موضوع علمی مشخص به‌صورت ارائه مقاله، سخنرانی و پوستر برگزار
استاد پرسید: «سخنرانی هروه رو گوش کردی؟» گفتم: «بله!»
- بیست سال قبل توی یه کنفرانس یه سخنرانی داشتم. اون روز، بعد از تموم شدن حرفای من، حضار همین‌قدر با شور و حرارت برای من دست زدن و تشویقم کردن...
- خیلی خوبه.
- اما اون روز من دقیقا برعکس حرفایی رو که امروز هروه زد ثابت کرده بودم...
- ...
- بیست سال با تئوریام کنفرانس دادم و برام دست زدن... و امروز هروه خلاف اون حرفا رو ثابت می‌کنه و براش همون‌قدر دست می‌زنن...
- ...
- «حضار» کارشون دست زدنه... این تویی که
معرفی پریسا تبریز
پریسا تبریز (متولد ۱۹۸۳) متخصص امنیت رایانه‌ای اهل ایالات متحده است. او هم اکنون برای شرکت گوگل کار می‌کند در آنجا به او لقب «شاهزاده امنیت» را داده‌اند. 
نشریه فوربس از پریسا تبریز به عنوان یکی از ۳۰ چهره برتر در زمینه تکنولوژی، در کنار افرادی چون مارک زاکربرگ نام برده است. او در گوگل ریاست بخشی را بر عهده دارد که از ۳۰۰ هکر در اروپا و آمریکا تشکیل شده و وظیفه بررسی تهدیدات امنیتی مرتبط با موتور جستجوی گوگل و همین‌طور دی
مطالبی در مورد ویدیو کنفرانس * 1*

ویدئوکنفرانس یا ویدیو کنفرانس (بهانگلیسی: Videoconferencing) به مفهوم برقراری ارتباط زنده صوتی و تصویری بین نقاط مختلف جغرافیایی دور و نزدیک می‌باشد. به عبارت دیگر ویدئوکنفرانس فناوری است که افراد در مکانهای مختلف با فواصل مختلف را قادر می‌سازد تا صوت و تصویر همدیگر را به صورت زنده دریافت کرده و همانند جلسات حضوری با یکدیگر ارتباط داشته و تبادل‌نظر نمایند. ویدئوکنفرانس می‌تواند با امکانات افزوده دیگری همانن
امروزه تسهیم دانش به عنوان یکی از اجزای فرایند مدیریت دانش در بالندگی سازمان های دولتی نقش تعیین کننده ای دارد. این مقاله به دنبال سنجش ادراک فرهنگ تسهیم دانش در سازمانهای دولتی و بررسی رابطه آن با عوامل سازمانی در دستگاههای دولتی است. در این راستا با استفاده از ادبیات موضوعی، عوامل سازمانی مرتبط با ادراک فرهنگ تسهیم دانش احصاء و اطلاعات موردنظر در سازمانهای دولتی استان قزوین از طریق پرسشنامه به روش میدانی جمع آوری شد و ارتباط آن با ادراک
فیل اسپنسر سرپرست بخش ایکس باکس مایکروسافت،گفته که امسال بدون سونی E3 معنا ندارد.
ایشان از سونی به عنوان بزرگترین رقیب مایکروسافت یادکرده است هر چند که مایکروسافت یکی از طولانی ترین و بهترین کنفرانس را به نام خود ثبت کرد اما E3 امسال به نوعی کم سر و صدا بود.
ادامه مطلب
البته باید بگوییم که بازهم خبری از رقابت با پرچمداران NVIDIA RTX بوده
و این 2 کارت گرافیک برای رقابت با RTX 2060 و RTX 2070 معرفی شده اند؛
عملا رقیبی برای RTX 2080 و RTX 2080 Ti وجود نداشته و به همین روال، رقیبی
برای Titan RTX نیز معرفی نشده است. به گفته AMD کارت گرافیک RX 5700 XT با قیمت 449 دلار آمریکا، سریعتر از RTX 2070 بوده و کارت گرافیک Radeon RX 5700 نیز با قیمت اولیه 379 دلار سریعتر از RTX 2060 است.
البته
نمی توان به بنچمارکهای ارائه شده در کنفرانس ها بسنده کرده و باید منتظر
بررسی ه
کنفرانس مطبوعاتی گریزمان(پارت 2 ):
"وقتی اومدم دیدم که باید کلا یه فلسفه دیگه رو بازی کنم. باید در طول دو ماه یاد بگیری، پیشرفت کنی و حرکاتت رو عوض کنی ولی نمیشه که همه این چیزا رو در این مدت به دست بیاری"
"میدونم که هم تیمی هام منتظرم بودن و ازم بهترین نسخه ام رو میخوان"
"من در راه صحیح قرار دارم تا به بهترین وضعیتم برسم"
"برد در بازی های خارج از خانه مهمه" 
"بعد از کسب سه امتیاز مقابل ختافه، تساوی دربی برای ما بهترین نتیجه بود"
کونته؟"بازی رو برای م
❗️اخبار جدید استقلال درباره لیگی که  مهدی تاج قول اجرای عدالت داده بود هنوز به هفته سوم نکشیده این کارها رو کردن:
1⃣ لغو محرومیت قطعی هواداران لنگ و لحاظ نکردن ۳ جلسه محرومیت تعلیقی بیرانوند (چون دربی را از دست می‌دهد) ولی محرومیت سیاوش یزدانی اعمال شد!
2⃣ محرومیت ۶ ماهه بلبلی بازیکن استقلال در حالیکه قانون فیفا می‌گوید نهایتا ۴ ماه و در مقابل محروم نکردن باشگاه فولاد برخلاف قوانین فیفا
3⃣ صادر نکردن کارت بازی چند بازیکن استقلال در هفته
کارکرد ذهن خیلی عجیبه. مثلا صبح که آلارم گوشی رو می‌شنوه و از خواب بلند میشه:
- چرا آلارم گذاشته بودم؟
+ اهان چون باید برم سرکار.
- اما چرا این‌قدر زود؟
+ چون ممکنه به سرویس نرسم.
- اه لعنتی. اگه میشد یه ربع دیگه بخوابم عالی میشد.
+ پاشو یه آبی بزن به صورتت، خوابت می‌پره.
پنج دقیقه بعد که خواب به کل از سرش پریده، فکر و خیالات روزای گذشته تو ذهن به صورت رَندوم و زنجیره‌ای فراخوانی میشن:
[یک دوست در پالایشگاه:] تو اون سمینار که دکتر شاهیده‌پور که اوم
به تازگی شرکت سونی اعلام کرده است که در دو نمایشگاه آینده‌ی گیمزکام ۲۰۱۹ و Tokyo Game Show 2019 حضور خواهد یافت. این شرکت همچنین قرار است کنفرانس جدیدی را تحت عنوان “Chinajoy” در برنامه‌ی خود داشته باشد.
احتمالا اطلاع دارید که شرکت سونی غایب بزرگ رویداد E3 2019 که ماه گذشته برگزار شد بود و برای بسیاری سوال بود که چرا این شرکت چنین تصمیمی گرفته بود. البته برخی امیدوار بودند تا این تصمیم شرکت یک مقدمه‌چینی برای پخش قسمت جدیدی از  State of Play، برنامه‌ای که سون
استاد پرسید: «سخنرانی هروه رو گوش کردی؟»
گفتم: «بله!»
«بیست سال قبل توی یه کنفرانس یه سخنرانی داشتم. اون روز، بعد از تموم شدن حرفای من، حضار همین قدر با شور و حرارت برای من دست زدن و تشویقم کردن ...»
«خیلی خوبه.»
«اما اون روز من دقیقاً برعکس حرفایی رو که امروز هروه زد ثابت کرده بودم ...»
«...»
«بیست سال با تئوریام کنفرانس دادم و برام دست زدن ... و امروز هروه خلاف اون حرفا رو ثابت می کنه و براش همون قدر دست می زنن ...»
«...»
«حضار کارشون دست زدنه ... این
پذیرش و چاپ مقاله ای دیگر
از دکتر محمد سبحانی یامچی
مقاله «سیره رفتاری همزیستی دینی مسلمانان با اهل کتاب از منظر قرآن کریم» تالیف آقایان: وحید بی آزار و دکتر محمد سبحانی یامچی؛ عضو هیأت علمی دانشکده علوم قرآنی مراغه، در کنفرانس بین المللی ظرفیت های راهبردی آموزه های اسلام در تحقق همزیستی مسالمت آمیز، پذیرفته شد.گفتنی است، کنفرانس بین المللی ظرفیت های راهبردی آموزه های اسلام در تحقق همزیستی مسالمت آمیز، از سوی دانشکده الهیات و معارف اسل
پذیرش و چاپ مقاله ای دیگر
از دکتر محمد سبحانی یامچی
مقاله «سیره رفتاری همزیستی دینی مسلمانان با اهل کتاب از منظر قرآن کریم» تالیف آقایان: وحید بی آزار و دکتر محمد سبحانی یامچی؛ عضو هیأت علمی دانشکده علوم قرآنی مراغه، در کنفرانس بین المللی ظرفیت های راهبردی آموزه های اسلام در تحقق همزیستی مسالمت آمیز، پذیرفته شد.گفتنی است، کنفرانس بین المللی ظرفیت های راهبردی آموزه های اسلام در تحقق همزیستی مسالمت آمیز، از سوی دانشکده الهیات و معارف اسل
 کادر کارمندان را در کنار هم نگه دارید
اما اگر کار غیر حضوری برای شرکت شما کارایی ندارد، شما می توانید در شرکت کوچک به نحوی چیدمان مبلمان اداری را انجام دهید که همه ی کارمندان در یک فضا و در کنار هم کار کنند. اگر تیم شما خیلی کوچک است، همه ی کارمندان را در یک اتاق قرار دهید و از یک میزکار گروهی  استفاده کنید. اگر به اتاق کنفرانس احتیاج دارید، ترجیح داده می شود به جای این که به بعضی از کارمندان جای خصوصی برای کار بدهید، یک اتاق را به عنوان اتا
صندلی سینمایی سینما چوب
ما در سینما چوب به تولید انواع صندلی سینمایی و صندلی آمفی تئاتر می پردازیم. کار ما تولید صندلی سینمایی برای سالن های سینما و انواع سالن های همایش و کنفرانس و آمفی تئاتر است.
البته ما انواع صندلی آمفی تئاتر ، صندلی سینمایی ، صندلی کنفرانس ، صندلی اداری ، صندلی همایش و دیگر انواع صندلی را تولید می کنیم.

طراح و تجهیز کننده انواع سالن های اداری و سینما و کنفرانس و همایش و آمفی تئاتر هستیم و سیستم های صوت و تصویر سالن ه
اگر شما هم از خودتون میپرسید که سایت تد تالک چیست؟ بهتره این مقاله رو کامل بخونید
TED مخفف سه کلمه Technology و Entertainment ، Design است ( تکنولوژی و سرگرمی و طراحی).
مجموعه‌ی TED یک سازمان غیر انتفاعی است که به «گسترش ایده های ارزشمند» اختصاص داده شده است.
تد در سال 1984 به عنوان یک کنفرانس چهار روزه در کالیفرنیا تاسیس شد که موسس آن  Richard Saul Wurman بود.
اما سمینارهای دوره‌ای آن از سال 1990 شکل گرفت.
اگر چه فعالیت‌های تد به این حوزه‌ها محدود نشد.
شکل اجرای برنامه
معرفی مهم‌ترین پایگاه‌های علمی اینترنتی
پایگاه‌های علمی مبتنی بر وب امروزه سرویس‌های قدرتمندی را به کاربران ارائه می‌دهند که شامل مقالات علمی، فهرست نشریات، مقاله کنفرانس‌های بین‌المللی و دیگر محتواهای علمی و پژوهشی می‌شود

Elsevier: http://www.elsevier.com الزویر
Springer: https://springer.com/ اشپرینگر
Wiley: https://onlinelibrary.wiley.com/ وایلی
Cabi: https://www.cabi.org/ کابی
Ebsco: https://www.ebsco.com/ ابسکو
IEEE: https://www.ieee.org/ آی تریپل ای
سیستم کنفرانس ORBIS
گقتار انسان ها و اثرات آن قسمتی از ارتباطات ما را در کنفرانس ها و سخنرانی ها در برمیگیرد. در اتاق های کنفرانس ، مجالس و یا اتاق هیئت رئیسه ، سخنرانی هنگامی اثر گذار است که مفهوم واضح باشد.
بنابراین فناوری بخش ضروری هر برنامه است.
 Orbis به عنوان سیستم کنفرانس جدید با تلفیق طراحی ویژه  و یکپارچه سازی دقیق همراه با کاربرد موادی با کیفیت بالا در ساخت قطعات ، نقش برجسته ای در موفقیت شما ایفا میکند.
ما در طول ساخت این سیسستم، بدون ای
در حاشیه کنفرانس PGA، رئیس کمپانی برادران وارنر توبی امریش اعلام کرده که این کمپانی تعهد دارد تا فیلم «گودزیلا علیه کونگ» (Godzilla vs Kong) را با کیفیت خوب به مخاطبان ارائه دهد به طوری که بتواند نمره +A را از وبسایت سینما اسکور دریافت کند.
ادامه مطلب
صندلی‌های اداری از اعضای مهم مبلمان اداری هستند، زیرا بیش از هر
چیزی کارمندان با صندلی‌های اداری سر و کار دارند. به دلیل اهمیت صندلی‌ها، مهم
است که راحت باشند و کاربران از استفاده از آنها دچار آسیب نشوند. عمل نشستن در
طولانی مدت روی صندلی اداری از چیزهایی است که خود به تنهایی
آسیب زااست و اگر صندلی اداری از استانداردهای لازم برخوردار نباشد، صدمات بدی به
بدن فرد وارد می‌کند. صندلی‌های اداری همان طور که می‌دانید به دلیل کارایی‌های
متفاو
مشاهیر تبریز | لطفی نژاد

هادی لطفی نژاد جزو چهره های برجسته در حوزه مباحث ایزولاسیون و آب بندی و ساخت انواع رزین ها و رنگ های تخصصی میباشد . ارائه فرمول های بسیار خاص و منحصر به فرد که منجر به تولید انواع رنگ های تخصصی گردیده است و چندین نوبت در کنفرانس های خارجی مورد تشویق و تمجید قرار گرفته از جمله فعالیت های این چهره مشاهیر تبریز میباشد . برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص آقای هادی لطفی نژاد با وبلاگ تخصصی ایشان همراه باشید .

مشاهیر تبریز |||
در این مقاله در مورد سیستم ترجمه همزمان که یکی از تجهیزات اتاق کنفرانس می باشد می خواهیم صحبت کنیم.

سیستم ترجمه همزمان به منظور قابل درک نمودن مفاد جلسات برای میهمانان بین المللی مورد استفاده قرار می گیرد. سیستم تورگاید نیز برای بازدیدکنندگان از موزه ها یا گالری ها زمانی که حضار از راهنما تور به دور هستند یا ازدیاد جمعیت موجب ایجاد مشکل در ارتباط بین راهنما و بازدیدکنندگان می شود کاربرد دارد. هر دو این سیستمها عملکرد مشابه داشته و جز سیست
تور تفلیس
این شهر به‌راستی شهری زیبا و محصورشده در بین کوه‌ها هست که جاذبه زیادی برای گردشگران تور تفلیس دارد
اگر از مسافرین تور تفلیس هستید در این مقاله با وی آی پی تور ما رو همراهی کنید
تا علاوه بر معرفی تفلیس به عنوان بزرگ ترین شهر  و شرق اروپا به معرفی مناطق دیدنی تفلیس بپردازیم.
تفلیس شهری در مسیر غرب به شرق و اتصال دو قاره اروپا و آسیا است.
بنابراین تفلیس یک شهر مهم جهت تبادلات بازرگانی و انرژی از گذشته تا امروز محسوب می‌شود.
این شهر
پیشنهادهایی برای تولید نرم افزار:

طواف شمار با استفاده از GPS برای حجاج (980322)
بلندگوی کنفرانس با استفاده از گوشی (980322)
نرم افزارهایی مانند واکی تاکی برای ارتباط چند گوشی با هم وجود دارد اما لازم است هر کدام از گوشی ها بتوانند خروجی خود را روی بلندگوی بلوتوث مشترک پخش کنند و نیز گوشی های اندرویو IOS بتوانند بدون نیاز به خرید یا رجیستر شدن سریع دانلود کنند یا از طریق وای فای سالن جلسه دریافت نمایند
نرم افزاری برای کنترل صدای درون آسانسور  (980322)
ب
مشاهیر تبریز | لطفی نژاد
هادی لطفی نژاد جزو چهره های برجسته در حوزه مباحث ایزولاسیون و آب بندی و ساخت انواع رزین ها و رنگ های تخصصی میباشد . ارائه فرمول های بسیار خاص و منحصر به فرد که منجر به تولید انواع رنگ های تخصصی گردیده است و چندین نوبت در کنفرانس های خارجی مورد تشویق و تمجید قرار گرفته از جمله فعالیت های این چهره مشاهیر تبریز میباشد . برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص آقای هادی لطفی نژاد با وبلاگ تخصصی ایشان همراه باشید .
مشاهیر تبریز ||| ه
حتما برای شما هم زیاد پیش آمده که در یک جلسه یا کنفرانس مهمی بخواهید صحبت‌های سخنران یا ارائه دهنده را ضبط کنید تا بعدا با گوش دادن به آن نکات کلیدی یا مهم آن جلسه را به یاد بیاورید. علاوه بر این مطمئنا دانشجویان هم به دفعات این نیاز را احساس کرده‌اند که در کلاس درس صدای استاد را ضبط کرده و بعدا سر فرصت از روی آن نوت برداری کنند.
ادامه مطلب
بسمه تعالی
نشست کتابخوان با موضوع حقوق بشر آمریکایی در تاریخ 1398/05/08 در کتابخانه عمومی نیمروز زابل برگزار شد.
کتابهای ارائه شده در نشست عبارتند از:
1. سیاست حقوق بشر کارتر: نوشته فراز چمنی
2. امنیت انسانی و حقوق بین الملل: نوشته اربارا فن تیگر شتروم
3. شورای حقوق بشر سازمان ملل متحد: نوشته دفتر مطالعات سیاسی
5.حقوق بشر دوستانه و مسائل نوظهور (جنگ های پسانوین): نوشته نادر ساعد
6. سازمان کنفرانس اسلامی حقوق بشر: نوشته اطهره السادات موسوی

۱. سال ۱۳۲۲ روزولت، چرچیل و استالین، رهبران آمریکا و بریتانیا و شوروی بدون این که دولت ایران خبر داشته باشد، برای برگزاری کنفرانس تهران به ایران سفر کردند. اجلاس تهران مصادف بود با سالروز تولد چرچیل، بهمین علت جشن تولدی ترتیب دادند البته بدون دعوت از شاه ایران.
۲. سال ۱۳۹۸ ترامپ به هر دری می زند برای گدایی یک عکس با رییس جمهور ایران ، رییس جمهور فرانسه هم شده پادو و چند بار پیش آقای روحانی رفت ولی نتیجه نگرفت. ترامپ نگران استیضاح، جانسون در ش
حدود یه سالی بود که مشکلات شخصی و علاوه بر آن توفیقات اجباری و اختیاری باعث شد تا سفرهای جذابی را به نقاط مختلف کشور داشته باشم. از آن جا که در آینده نتوانم تا به این اندازه گشت و گذار داشته باشم و خاطرات ممکن است کم کم از یادم بروند بر آن شدم تا آن ها را در تایم های بی کاریم مرقوم بفرمایم.
صرفا الان یه سری کی وورد رو می نویسم که رشته کلام دستم باشه
1- سفر به دماوند 3
2- سفر به کلک چال توچال و شیرپلا با آقا صادق طهماسبی 2 (برگشت و نظافت پناهگاه گل ها و
باسلام جلسه انجمن کاراته شوتوکان jkA استان فارس درتاریخ 97/10/7 برگزار شد
با حضور رئیس هیئت کاراته استان فارس جناب اقای احمد مبارکی واعضاء جدید هیئت رئیسه درسالن کنفرانس بهداری وبهداشت صنعت نفت فارس برگزار گردید وپس از بحث وتبادل نظر درپایان احکام مسئولیت اعضاء هیئت رئیسه ونایب رئیس ودبیر ونمایندگان شهرستانها ومسئولین کمیته ها ابلاغ واهداگردید.
داستان پشت پرده یک اکتشاف
تصویر پراش پرتو xاز بلور dnaتوسط روزالیند فرانکلین تهیه شده بود .
موریس ویلکینزِ فیزیکدان بدون اطلاع فرانکلین ، این تصویر را از اتاق کار فرانکلین برداشته و تحویل واتسون و کریک میدهد . 
آن‌ها براساس تصویر گرفته شده توسط فرانکلین، مدل مولکولی dnaرا ارائه می کنند. 
متاسفانه فرانکلین، براثر کار زیاد با پرتو xبه سرطان تخمدان مبتلا شده و فوت میکند
بعد ازفوت فرانکلین ، واتسون و کریک موفق به دریافت جایزه نوبل می شوند .
در کن
فرشاد احمدزاده که به دلیل آسیب‌ دیدگی از تمرینات معاف شده بود، از چهارشنبه هفته آینده در تمرینات سرخپوشان حاضر خواهد شد

گابریل کالدرون هفته آینده برای حضور در اجلاس برترین مربیان آسیا راهی چین خواهد شد

باشگاه پرسپولیس با صدور اطلاعیه‌ای از هواداران دعوت کرد روز جمعه برای حمایت از تیم محبوب خود با حضور در ورزشگاه یادگار امام، به تشویق قهرمان ایران بپردازند

۱۶ سال پیش در چنین روزی؛ پرسپولیس در دیداری پرگل با نتیجه ۲-۸ پگاه را شکست دا
از دیروز هوادارای تیمی که باید مدافعشون ۱۲ ماه محروم می‌شد و از دو پنجره نقل و انتقالاتی محروم میشدن اما بخاطر لابی‌ها و دست‌های پشت پرده این اتفاق رخ نداد، انتظار دارن بیرانوند بخاطر یه فیلم نامفهوم محروم بشه
اگر قرار به برخورد هست چند مورد در اولویت هستن: ۱- محرومیت ۱۲ ماهه سیاوش یزدانی که منجر به تحریک هوادارا و اتفاقات تلخ بازی نیمه نهایی جام حذفی شد ۲- محرومیت استقلال تهران از دو پنجره بخاطر تحریک بازیکن تحت قرارداد ۳- برخورد با استرا
فقه، فقیه و تفقه، در اندیشه امام محمد غزالی
کنفرانس سید حسن کاظم زاده، در گروه تلگرامی هانی

متاسفانه مرورگر شما، قابیلت پخش فایل های صوتی تصویری را در قالب HTML5 دارا نمی باشد.
توصیه ما به شما استفاده از مروگرهای رایج و بروزرسانی آن به آخرین نسخه می باشد
با این حال ممکن است مرورگرتان توسط پلاگین خود قابلیت پخش این فایل را برای تان فراهم آورد.

دریافت
هتل سارینا مشهد

یکی از هتل های چهار ستاره کیفیت عالی و لوکس مشهد می باشد که در
نزدیکی و جوار حرم مطهر حضرت امام رضا (ع) واقع شده است و با توجه به
امکانات فوق العاده ای که دارد , از این رو هتل سارینا مشهد را می توان از
جمله هتل مشهد
لوکس و ایده آل به شمار آورد.

این هتل چهار ستاره دارای 212 واحد شامل واحد های اتاق یک تخته , اتاق
دو تخته , اتاق سه تخته و آپارتمان یک خوابه سه تخته در 6 طبقه ساختمان می
باشد
.

هتل سارینا مشهد که در فروردین
همیشه به خودم میگفتم استرس امتحان و آزمون اونقدر فراگیر نیست که در موردش بحث میشه، کنفرانس و همایش برگزار میشه و مقالات مختلف و کتاب های متنوع نوشته میشه و راهکارهای اصولی و بعضا ناکارآمد براش داده میشه.
اما طی یه مدت گذشته متوجه شدم برخلاف اون چیزی که تصور میکردم خیلی از دانش آموزان و دانشجویان ما درگیر این استرس امتحان هستن، اون هم به شدت
اینکه چه مسئله ای باعث میشه دانشجو به خاطر یک درس جبرانی که نمره ش تاثیری هم در معدلش نداره اینقدر حرص
قرارگیری صندلی ها به صورت دایره ای شکل
این طرح با حذف کامل میز باعث افزایش ارتباط مستقیم حضار با یکدیگر می شود. در این طرح هیچگونه جایگاه فیزیکی برای رئیس یا مدیر در نظر گرفته نشده است و از این جهت به راحت بودن و صمیمت حضار کمک می کند. در این طرح بندی صندلی ها به صورت دایره ای شکل مرتب شده اند و اندازه فضای بین صندلی ها نیز می تواند در صورت لزوم تغییر کند.
مطمئنا هنگام سفر توقعتان از هتل فقط جای خواب
نیست بلکه محیطی دلنشین با امکاناتی مناسب می خواهید. حتی اگر به شهری مثل مشهد
سفر کنید که تمام روزتان پر از گردش و بازدید و ... است باز هم محلی برای اقامت
میخواهید که در خور شما و همسفرانتان باشد. با اطمینان می توان گفت که هتل های
مشهد بهترین میزبانان شما خواهند بود. اتاق های مجهز، رستوران های متنوع، فضای
سبز، اتاق های کنفرانس و جلسه، استخر، خشک شویی، آرایشگاه، مراکز خرید، محل بازی
کودکان و... قسمتی ا
هتل سارینا مشهد یکی از هتل های چهار ستاره کیفیت عالی و لوکس مشهد می باشد که در نزدیکی و جوار حرم مطهر حضرت امام رضا (ع) واقع شده است و با توجه به امکانات فوق العاده ای که دارد , از این رو هتل سارینا مشهد را می توان از جمله هتل مشهد لوکس و ایده آل به شمار آورد. این هتل چهار ستاره دارای 212 واحد شامل واحد های اتاق یک تخته , اتاق دو تخته , اتاق سه تخته و آپارتمان یک خوابه سه تخته در 6 طبقه ساختمان می باشد . هتل سارینا مشهد که در فروردین ماه سال 1398 افتتاح شد
حوزه های تحت پوششروانشناسی، علوم تربیتی، علوم اجتماعی

مهلت ارسال چکیده۱۳۹۸/۰۵/۱۷

مهلت ارسال اصل مقاله۱۳۹۸/۰۵/۱۸

تاریخ شروع۱۳۹۸/۰۵/۲۰

تاریخ پایان۱۳۹۸/۰۵/۲۱

مهلت ثبت نام۱۳۹۸/۰۵/۱۹

محل برگزاریکلن-آلمان

وضعیت کنفرانسدر حال دریافت چکیده

برگزار کنندهدبیرخانه دائمی کنفرانس

ادامه مطلب
لبخند:
HMD گلوبال در جریان برگزاری نمایشگاه ایفا ۲۰۱۹ دو گوشی جذاب با نام‌های نوکیا ۸۰۰ تاف و نوکیا ۲۷۲۰ فلیپ را با ویژگی‌هایی جالب رونمایی کرد.

نمایشگاه ایفا ۲۰۱۹ فرصت مناسبی برای شرکت HMD گلوبال بود تا به معرفی جدیدترین گوشی‌های خانواده‌ی نوکیا بپردازد. این شرکت روز گذشته کنفرانس اختصاصی خودش را برگزار و طی آن محصولات جدیدی را رونمایی کرد. 
ادامه مطلب
حوزه های تحت پوششمهندسی عمران، مهندسی معماری، شهرسازی، برنامه‌ریزی و مدیریت شهری

تاریخ شروع۱۳۹۸/۰۵/۲۰

تاریخ پایان۱۳۹۸/۰۵/۲۱

مهلت ثبت نام۱۳۹۸/۰۵/۱۹

محل برگزاریفرانکفورت، آلمان

ادامه مطلب
انواع گوناگونی از ویدئو پروژکتورها تاکنون به بازار عرضه شده اند که موارد استفاده فراوانی دارند از جمله در ادرات دولتی، دانشگاه ها،کارگاهها، گالری ها، سایتهای کامپیوتری،موسسات زبان، مدارس و خصوصی،کنفرانس ها، مراکز نظامی و عملیاتی،دموی محصولات و خدمات و نیز منازل (سینمای خانگی) جالب است بدانیم که سالها قبل،پروژکتور فقط شامل ویدئو می شد،نه دیتا پروژکتور، اما امروزه تمام پروژکتورها هر دو کارایی را دارند. بنابراین ویدئو پروژکتور گستره وس
اگه تا دوشنبه از این هفته ی شخمی زنده و سربلند بیرون اومدم میام مینویسم واستون
 برنامه چیه؟ 
فردا پرسش اون استاد مَرده که انگار دائم الپریوده و هی پاچه می گیره + کنفرانس که تا چند دقیقه پیش مشغول درست کردن پاورش بودم و خودشو هنوز حفظ نیستم
چهارشنبه:کوییز آناتومی سر و گردن
پنج شنبه:کلاس موسیقی که هیچی تمرین نکردم و کلی نت واسه حفظ کردن دارم
شنبه:پرسش اون استاده که جلسه قبل شاکی شدم گفتم من داوطلب بودم چرا ازم نپرسیدی اونم واسم شاخ و شونه کشید
بر اساس یک داستان کوتاه از نویسنده یونانی آنتونیوس Toumanidis، و با الهام از پری دریایی کلاسی توسط کارلو Collodi، این فیلم در حال نوآوری داستان پینوکیو است.
داستان پینوکیو از قرون وسطی و سالهاس که ارائه شده است. در همین حال، در داستان جدید ، در نیویورک، کارل بوچلر کارآگاه با یک قاتل سریال با نام Geppetto روبرو خواهد شد که قربانیان خود را به پیکرهای انسانی تبدیل می کند. کارل، با کمک یک استاد مطالعات ایتالیایی، کشف می کند که داستان پری واقعی است و با خون ن
حوزه های تحت پوششمدیریت و کارآفرینی، اقتصاد، حسابداری

تاریخ شروع۱۳۹۸/۰۵/۲۰

تاریخ پایان۱۳۹۸/۰۵/۲۱

مهلت ثبت نام۱۳۹۸/۰۵/۱۹

محل برگزاریکلن -آلمان

ادامه مطلب
مبلمان اداری در تهران : مبلمان اداری به کلیه تجهیزاتی که برای یک دفتر کار نیاز دارید می گویند . این تجهیزات شامل میز کار ، صندلی ، میز مدیریت ، میز کنفرانس ، مبلمان اتاق جلسه و سایر موارد دیگر می شود . در این مقاله قصد داریم تا کلیه ملزوماتی که برای دفتر کار چه در شرکت و چه در خانه به عنوان یک فریلنسر به آن احتیاج دارید اشاره کنیم و راهنمای شما در خرید بهینه و متناسب با بودجه شما شویم .
خرید مبلمان اداری در تهران
با این فکر به کارخود ادامه دهید ک
هتل منجی مشهد

یکی از هتل های سه ستاره لوکس مشهد می باشد که در سال 1393 افتتاح شده
است که داری فضایی شیک و مدرن با امکاناتی نطیر چایخانه سنتی , سالن
کنفرانس و سالن اجتماعات می باشد . این هتل در نزدیکی و جوار حرم مطهر
حضرت امام رضا (ع) واقع شده است و با توجه به فاصله بسیار کمی که تا حرم
مطهر دارد , از این رو هتل منجی مشهد را می توان از جمله هتل مشهد
نزدیک به حرم به شمار آورد.

این هتل سه ستاره با فضایی مدرن در 6 طبقه با 43 واحد اقامتی شیک دارای
ذاکر موسی فرمانده گروه مسلح غزوه الهند کشمیر در درگیری های مسلحانه توسط نیروهای امنیتی هند کشته شد.ذاکر
موسی دانشجوی مهندسی در یکی از دانشگاه های هندوستان بود، وی در سال ۲۰۱۳،
به کشمیر بازگشت و آنجا بود که جذب گروه حزب المجاهدین شد. سال ۲۰۱۶ بعد
از شهادت برهان وانی، ذاکر موسی فرمانده میدانی حزب المجاهدین شد اما در این سال کم کم زمینه
های اختلاف میان او و حزب و همچنین دیگر چهره های سیاسی معارضه کشمیری
بوجود آمد. پیام های صوتی و تصویری که ا
مطالبی در مورد ویدیو کنفرانس*2*
.

تصویری بین دو یا چند نقطه را به صورت همزمان و زنده برقرار می‌کند و کلیه اشخاص حاضر در این نقاط می توانند به صورت همزمان صدا و تصویر طرف مقابل را دریافت کنند. یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های ویدئوکنفرانس فشرده‌سازی تصاویر و حفظ امنیت اطلاعات مبادله شده بین چند نقطه فیزیکی می‌باشد که با کد گذاری اطلاعات، ضریب امنیت بسیار افزایش یافته و به مدیران امکان ایجاد سطح‌های دسترسی متفاوتی را می‌دهد. با این روش امکان هرگ
پیشنهادهایی برای تولید نرم افزار:
1- طواف شمار با استفاده از GPS برای حجاج (980322)2- بلندگوی کنفرانس با استفاده از گوشی (980322)نرم افزارهایی مانند واکی تاکی برای ارتباط چند گوشی با هم وجود دارد اما لازم است هر کدام از گوشی ها بتوانند خروجی خود را روی بلندگوی بلوتوث مشترک پخش کنند و نیز گوشی های اندرویو IOS بتوانند بدون نیاز به خرید یا رجیستر شدن سریع دانلود کنند یا از طریق وای فای سالن جلسه دریافت نمایند3- نرم افزاری برای کنترل صدای درون آسانسور  (98032
بیش از 500 میلیون کاربر هر روز در بخش استوری اینستاگرام فعالیت می‌کنند تا با گشت و گذار در میان پست‌های به اشتراک‌گذاری شده، از روزمرگی‌های اعضای خانواده، دوستان خود و اینفلوئنسرها با خبر شوند.
اینستاگرام در جریان کنفرانس F8 فیسبوک که ساعاتی پیش برگزار شد، از قابلیت‌هایی جدید و تغییراتی برای استوری‌ها پرده برداشت تا
ادامه مطلب
بیشتر
پژیوهش گران و دانشجویان حاصل تحقیقات خود را در قالب مقالات کنفرانسی و
علمی و پژوهشی ارائه می دهند . اما برای اینکه یک مقاله علمی و پژوهشی و
همینطور کنفرانسی در نهاد های مربوطه پذیرفته شود ، نیازمند رعایت کردن
برخی اصول است ، با ما همراه باشید تا شمارا با ساختار مقالات کنفرانسی و
علمی آشنا کنیم :
اگر قصد دارید مقاله کنفرانسی بنویسید ، ساختار مقالات کنفرانسی معمولا به این صورت است :
چکیده ، مقدمه ، مبانی نظری پژوهش ، نتیجه گیری ، پیشنه
یکی از وسایل و تجهیزاتی که در هر شرکت و اداره ای مورد نیاز می باشد، مبلمان اداری است. که تعداد، طرح، سایز، رنگ، سبک و ... مبلمان به مساحت شرکت، فعالیتی که در هر شرکت صورت می گیرد، تعداد کارکنان، سبک و طرح سایر اجزا دکوراسیون شرکت بستگی دارد. در واقع اگر مدیران و مسئولان شرکت ها مبلمان اداری مناسبی برای شرکت خود در نظر بگیرند، هم به زیباتر و جذاب تر شدن دکوراسیون شرکت خود کمک می کنند و هم رضایت ارباب رجوعان را کسب خواهند کرد. زیرا این مبلمان می
دغدغه این روزهام دیگه مثل قبل مقاله و کتاب نیست. نه اینکه بی ارزش باشند، فقط اونقدر بزرگ و یونیک نیستند که اقناعم کنند. خداروشکر مقاله ژورنال، کنفرانس داخلی و بین المللی، کتاب فارسی با انتشارات معتبر و فصل در الزویر و حتی طرح پژوهشی دارم. منظور از برشمردن موارد، خود شاخ پنداری نیست! اتفاقا بالعکس برایم مفهوم سابق رو نداره چون ایران و دنیا رو جای بهتری نکرده. لاقل اونقدر محسوس تغییر نداده! 
دنبال اینم یه فکر باشه بتونم بترکونم. یونیک و عالی. 
در سالهای اخیر رقابت تنگاتنگی بین
سلطنت‌طلب‌ها به رهبری رضا پهلوی با منافقین به رهبری رجوی‌ها در جریان
است؛ این رقابت بیشتر از آنکه در جهت حذف جمهوری اسلامی باشد؛ در جهت جلب
توجه دولت‌ها و سازمان‌های بین المللی بوده است!
چرا که ناکامی‌شان در هدف اصلی‌شان یعنی
مقابله با جمهوری اسلامی ایشان را به هدف حداقلی زنده ماندن تشکیلات خود
قانع کرده است برای این هدف نیاز به پول دارند و برای پول نیاز به دیده
شدن!
هر دو تمام تلاش‌شان را می‌کنند
آسانسور اصفهان asansor esfahan co sherkate  صنعت آسانسور اصفهان صنعت پله برقی اصفهان طراحی و مونتاژ آسانسور اصفهان قیمت آسانسور اصفهان مشاوره و فروش آسانسور اصفهان موتور آسانسور اصفهان موتورخانه آسانسور نصاب آسانسور اصفهان نصب آسانسور اصفهان نمایشگاه آسانسور اصفهان نمایشگاه بین المللی آسانسورنگهداری آسانسور اصفهان همایش آسانسور اصفهان همایش پله برقی اصفهان پله برقی اصفهان 
کنفرانس آسانسور اصفهان گواهی ایمنی آسانسور اصفهان مهر استاندارد و است
متاسفانه مرورگر شما، قابیلت پخش فایل های صوتی تصویری را در قالب HTML5 دارا نمی باشد.
توصیه ما به شما استفاده از مروگرهای رایج و بروزرسانی آن به آخرین نسخه می باشد
با این حال ممکن است مرورگرتان توسط پلاگین خود قابلیت پخش این فایل را برای تان فراهم آورد.

نشستی که در بهمن ماه 95 در سالن کنفرانس کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان برگزار شد.
برای دانلود pdf نشست اینجا کلیک کنید.
همچنین متن پیاده شده این نشست در ادامه مطلب موجود است

تبلیغات

محل تبلیغات شما
موسسه خیریه سگال

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

حرف دل سلامت باش KRONOS VIDEO کسب درآمد اینترنتی کلایمر ایران من |با علم تا ثریا اتاق روش های بازاریابی اینترنتی کلمات من Mojtaba Ghorbani